Slonica v Budapešti sa zľakla a ušla z nakrúcania

1080

Ázijská slonica Maďarského národného cirkusu spôsobila v utorok v centre Budapešti menší rozruch, keď sa počas nakrúcania filmu na námestí Kálvin zrazu otočila a ušla.

Podľa vydania maďarského bulvárneho denníka Blikk sa 34-ročná slonica Szandra zľakla. Najskôr sa zbavila výstroja, ktorý mala na sebe, potom utekala až do záhrady Národného múzea. Tam totiž parkovalo vozidlo, ktorým ju prepravujú a ktoré pre ňu zrejme znamená útočisko.

Belgičanov šokovali slony v kukuričnom láne

Nečakaná reakcia spôsobila na námestí mierny rozruch, ale najviac vystresovaným subjektom zostalo zviera. Štáb však situáciu zvládol s prehľadom.

„Na každom nakrúcaní sa vyskytne nejaká vzrušujúca dobrodružná situácia. Našou úlohou je riešiť ich, veď za nami stojí profesionálny štáb,“ povedal producent Filmteamu István Major.

Dva cirkusové slony pri Hanoveri si vychutnali krátky pobyt na slobode

Filmári nakrúcajú z poverenia španielskej nadácie ONCE, ktorá prevádzkuje lotériu na pomoc slepým. Pripravovaný film má propagovať ťah lotérie, v ktorom bude hlavná výhra 11 miliónov eur, povedal pre Blikk komunikačný riaditeľ ONCE-u Antonio Mayor.

Slon psychopat, zmučený šimpanz, betón a reťaze! To je ZOO hrôzy