Šokujúce detaily krvavé noci! Lucia bodla Tomáša do srdca kvôli týraniu?! 

1253

Pred súdom v Trenčíne stála Lucia Š., ktorá mala bodnúť nožom manžela Tomáša (†35) do srdca. Krajský súd rozhodol, že tridsaťtriročná žena z Dubnice nad Váhom nebude stíhaná väzobne. Manžel ju mal dlhodobo fyzicky týrať. Navyše na súde zazneli šokujúce detaily noci, keď Tomáš zomrel.

Dubnicu nad Váhom začiatkom mesiaca šokovala smrť jedného z obyvateľov. Tomáša uprostred noci mala nožom bodnúť jeho manželka Lucia. K útoku došlo 9. apríla. Obvinená tridsaťtriročná žena tento týždeň stála pred Krajským súdom v Trenčíne, ktorý vyslovil prekvapivý verdikt.

V jeho živote bol najdôležitejší sex, tak postupne znásilnil dcéry

 Tragický koniec a  hádky 

Lucia, ktorá sa k činu priznala a uviedla, že to bola nehoda, nebude väzobne stíhaná. Jej manžel ju mal údajne dlhodobo týrať. Osudnú noc, kedy k útoku došlo, mal byť v byte aj ich kamarát Tibor. Práve jeho aj Luciu údajne Tomáš fyzicky napadol. Trojica vraj popíjala alkohol a následne sa strhla hádka medzi manželmi. Lucia podľa Tibora, ktorý vypovedal na súde, sedela na barovej stoličke, z ktorej ju Tomáš zhodil. Následne ju začal mlátiť. Tibor sa do potýčky vložil a začal Luciu brániť. „Následne sa začali biť oni dvaja, presunuli sa do obývačky, kde Tomáš zhodil Tibora na zem, zohol sa nad ním a udieral ho päsťami do tela. Na to začala Lucia manžela biť päsťami do chrbta a snažila sa ho odtrhnúť od kamaráta, čo sa jej nepodarilo. Prešla do kuchyne, z kuchynskej linky vzala nôž, pristúpila k Tomášovi,“ stojí v uznesení súdu s tým, že sa potom Tomáš otočil a Lucia ho pichla priamo do srdca.

Brutálna vražda na Slovensku! Agátu mal zabiť, rozštvrtiť a telo rozhádzať po okolí!

 Zastavovanie krvácania  utierkou 

Na súde zazneli aj slová Lucie, ktoré uviedli, že ho nechcela zabiť. „Manžel sa ku mne otočil, priblížil sa ku mne a napichol sa,“ uviedla a dodala, že mal v sebe alkohol. „Hneď ako začal krvácať, chcela som zavolať záchranku, čo ale nechcel Tibor, pretože má podmienku. Potom som zobrala z kuchyne utierku a snažila som sa mu zastaviť krvácanie. Keď som videla, že stráca vedomie, tak som volala záchranku,“ popísala noc. Záchranku vraj volala niekoľkokrát a manžela sa snažila oživiť. Márne. Väzba by vraj pre ňu bola utrpením. Súd ju nahradil jej písomným sľubom, že neopustí územie Slovenskej republiky a bude dodržiavať obmedzenia a povinnosti ako zákaz pitia alkoholu a užívania psychotropných látok. Zároveň bude aj pod dohľadom probačného a mediačného úradníka.

Kvôli nájomnej vražde zámožného manžela zadržali jeho manželku a zamilovaného údržbára!