Otrasný čin vyšetrujú kriminalisti v španielskej Kantábrii. Na zadnom sedadle auta našli telo štyridsaťosemročnej Silvie Lopezovej Gayubasovej. Žena mala bodné zranenie na krku a cez hlavu tašku. Vyšetrovatelia v súvislosti s prípadom zadržali dvoch chlapcov (13 a 15) pôvodom z Ruska, ktorých Silvia adoptovala. Vraždu sa vraj snažili maskovať ako únos!

Telo Silvie Lopezovej Gayubasovej bolo nájdené na zadnom sedadle auta v garáži rodinného domu. Štyridsaťosemročná žena mala cez hlavu dané vrece na odpadky a v ústach kolík. Podľa informácií britského denníka The Sun mala na krku bodnú ranu a bola zbitá.

Vyvraždená rodina u západných susedou! Muž (†43) zastrelil manželku Pavlínu (†39) a dve dievčatká!

V súvislosti s prípadom policajti začali pátrať po dvoch chlapcoch, ktoré Silvia adoptovala. Po piatich hodinách pátrania ich dopadli v parku Castro Urdiales. Na políciu sa mala obrátiť babička chlapcov po tom, čo jej volali, že ich niekto uniesol. Avšak podľa vyšetrovateľov mali chlapci únos fingovať.

Vražda zo žiarlivosti. Mladomanžel brutálne dobil nevestu na svadobnej hostine!

„Doteraz vykonané vyšetrovanie ukazuje na zjavnú účasť detí ženy, ktorá zomrela,“ uviedol policajný hovorca Martinez Ros s tým, že starší mladík, ktorému je pätnásť rokov, bol zatknutý z podozrenia z účasti na smrti obete. „Trinásťročný mladík bol podľa pokynov štátnych zástupcov prevezený do strediska pre ochranu detí,“ dodal.

Štrnásťročné deti najskôr vraždili a potom si v byte obetí pozerali filmy