Hviezda reality šou Shauna Raeová o svojom unikátnom živote to nemá vôbec jednoduché. Dievčine má síce už 23 rokov, navonok ale vyzerá ako osemročné dievčatko. To jej pochopiteľne pôsobí množstvo problémov a nie inak je tomu aj v milostnom živote. Teraz prezradila, čo robí s úchylákmi, ktorí s ňou chcú chodiť len preto, že vyzerá ako dieťa.

Shauna trpí takzvaným hypofyzárnym nanizmom, ktorý jej značne komplikuje život. Len v šiestich mesiacoch sa jej totiž v mozgu utvoril nádor a následná liečba s chemoterapiami silne ovplyvnila jej rast. Mladá žena tak meria iba 117 centimetrov a váži len asi 23 kilogramov. Teda zhruba toľko ako priemerné osemročné dieťa.

Jej bývalého priateľa Dana Swygarta (26) zase neustále niekto osočoval, že je pedofil.

To samozrejme Shaune pôsobí množstvo problémov. Ľudia jej neveria, že je dospelá, a neustále si niekto myslí, že ide o dieťa bez dozoru. Nedaj bože, keby si chcela dať alkohol alebo sa venovať činnostiam, ktoré sú len pre dospelých.

 Randenie je  náročné 

A problémy to prináša aj v milostnom živote. Pre mnoho mužov vôbec nepripadá do úvahy, že by ich detsky vyzerajúca mladá žena priťahovala. Jej bývalého priateľa Dana Swygarta (26) zase neustále niekto osočoval, že je pedofil.

 

  Ako pozná  úchylákov? 

Existuje samozrejme aj mnoho pochybných indivíduí, ktoré to k žene ťahá práve preto, že vyzerá ako dieťa. „Naučila som sa spoznať, keď niekto nemá tie najlepšie úmysly. Sami sa prezradia,“ zverila sa Shauna vo svojej reality show s názvom I Am Shauna Rae (Ja som Shauna Raeová), v ktorej dokumentuje svoj unikátny život.

Pre niektorých ľudí je mierna nadváha lepšie, hovorí lekárka

„Veľa sa vypytujú na moje telo. Snažia sa o mne zbierať informácie ako o nejakom exemplári v laboratóriu,“ prezradila. Takí ľudia si pochopiteľne jej srdce nezískajú.