Startup Trussle je anglický online hypotekárny maklér, ktorý bol založený v roku 2015 vo Veľkej Británii. Výrazne narušil zastaraný hypotekárny trh a vydláždil cestu pre novú generáciu hypotekárnych startupov.
trussle 01Pomocou proprietárnej automatizácie, monitorovacích služieb pre hypotekárne porovnávanie a sledovanie tisíce hypotekárnych produktov od viac ako deväťdesiatich veriteľov môže Trussle ponúknuť najvhodnejšie hypotekárne riešenia pre všetkých zákazníkov.

Tento londýnsky startup teraz získava investíciu vo výške 5,27 miliónov eur, pričom peňažné prostriedky budú použité na ďalší rozvoj produktu a rast značky.

V septembri startup nadviazal spoluprácu s niekoľkými významnými firmami, ako sú Zoopla, uSwitch, HouseSimple a Credit Bureau.

„Sme ohromení tým, ako sme sa rýchlo rozvinuli. Vďaka niekoľkým partnerstvam s vysoko postavenými firmami môžeme ponúknuť riešenie pre viac ako 90% populácie. A teraz spravujeme 1,17 miliardy euro v podobe hypoték. Odhalili sme reálny problém spotrebiteľov a využívame technologické inovácie, pričom inovatívny prístup má reálny efekt,“ povedal Ishaan malho, CEO a zakladateľ Trussle.