Strašná smrť chlapčeka (†3) v rozpálenom aute! Rodičia syna našli až po 15 hodinách

279

Rodičia mali nechať svojho malého trojročného syna takmer celý deň bez dozoru. Sami mali vyspávať a až neskoro popoludní sa po ňom začať zháňať. Podľa polície zrejme zanedbávali starostlivosť. Teraz im hrozí až 20 rokov vo väzení. Chlapec bol totiž nájdený mŕtvy v aute pred domom.

Keď sa rodičia Dakota Heath Fowler (20) a Brandi Michelle Burksová (22) z americkej Alabamy v nedeľu popoludní konečne prebudili, ešte nevedeli, že zrejme zapríčinili smrť svojho malého synčeka (†3). Teraz čelí 20 rokom za mrežami, napísal Daily Mail.

Sabinka († 2,5) trpela v rozpálenom aute až 4 hodiny, bola celá modrá, opísal hrôzu svedok

Podľa toho, čo predostrela políciu, chlapca uložili o polnoci k spánku. Čo potom robili oni sami, nebolo z ich prvotnej výpovede zrejmé. Popísali ale, že keď sa o 3 hodine popoludní prebudili a začali sa zháňať po svojom potomkovi, nikde v obydlí ho nenašli.

Nakoniec ho našli bez známok života v aute. Na tiesňové volanie vyrazila polícia i záchranka, ale malému človiečikovi už nebolo pomoci. Lekár nemohol než konštatovať smrť. „Nemyslím si, že by išlo o zámer rodičov. Pravdepodobne chlapec prišiel o život vinou zanedbanie starostlivosti,“ povedal šéf miestnej polície Shannon Oliver pre web AL.com.

Hororové úmrtia, ktoré sa opakujú príchodom každého leta!

Či dieťa zomrelo prehriatím v aute, ktoré stálo na slniečku a z ktorého sa nedokázalo dostať von, alebo bolo príčinou smrti niečo iné, musia ešte len preukázať ďalšie vyšetrovania. Telíčko chlapca bolo poslané na pitvu. V USA ročne registrujú okolo 50 úmrtí v rozohriatych autách.