Akoby mu štvornásobná vražda bola málo. Ešte predtým ako šialenec Damien Bendall zavraždil tri malé deti a svoju priateľku, mal podľa súdu znásilniť jednu z obetí, jedenásťročnú Connie Gentovú. Vrah a zvrhlík medzitým stále čaká na svoj trest.

Paul Bennett (†13), Lacey Benettová (†11), Connie Gentová (†11) a mamička Terri Harrisová (†35). Taký je hrozný zoznam brutálnej vraždy, ktorú má na svedomí šialenec Bendall. Mamička s nevinnými deťmi si práve užívali rodinnú prespávačku, keď ženin priateľ začal brutálne vraždiť. Nikto nemal šancu prežiť. Masaker zdevastoval celú miestnu komunitu.

Damien Bendall zavraždil tri malé deti a svoju priateľku

Ako uviedol denník Metro, tridsaťjedenročný muž stál pred súdom a mimo vraždy sa objavil ďalší zločin. Bendall bol tiež obvinený zo znásilnený jedenásťročnej Lacey. Hoci mal muž v tejto dobe už poznať svoj trest, prípad súd nakoniec odročil na 4. januára. „Bendall bol predtým obvinený zo štyroch vrážd v súvislosti s incidentom v Derbyshire,“ pripomenul súd.

Podľa informácií denníka Derbyshire ich telá našli policajti. Mamička Terri s deťmi pôvodne bývala v meste Woodhouse, ale prisťahovala sa do Killamarsh, čo sa jej stalo osudným. „Nemôžem uveriť, že už svoje deti nikdy neuvidím,“ uviedol ich otec.

Keď surové monštrum necháte vychovávať dieťa, ktoré nakoniec utýral na smrť! Opísal týranie Marečka († 2) Mlátenie, až striekala krv, a jeho posledné chvíle

Rodičia Terri Angela Smithová a Lawrence Harris svoju dcéru popísali ako dobrú dcéru a úžasnú mamu. „Odo dňa narodenia bola našou princeznou a zostane ňou až do okamihu, keď nám bola kruto zobraná. Bola úžasná mama, jej deti boli pre ňu celý svet,“ popísali dojato svoju dcéru.

Monštrum ide na slobodu! Brutálne zavraždil tri malé detičky a nabodol ich na plot

Blízki na pohrebe pripomenuli aj malú Connie. „Každý, kto poznal Connie, vedel, aká úžasná je,“ uviedla v slzách jej mama Kerry Sheltonová s tým, že žena mala výnimočnú predstavivosť. „Prežiarila každú izbu, do ktorej vošla, a znamenala niečo pre každého, s ktorým sa stretla. Connie mala schopnosť každého rozosmiať,“ dodala.