Surová vražda spolužiačky († 19) kvôli peniazom. Ako dlho umierala, si meral hodinkami

1199
Zavraždená Sarah Sternová je sadistický vrah Liam McAtasney

Skrytá policajná kamera v aute podozrivého muža zachytila ​​rozhovor medzi údajným vrahom a jeho kamarátom. „Jednoducho som ju zavesil,“ povedal Liam McAtasney na zázname, v ktorom celú vraždu devätnásťročnej kamarátky Sarah Sternovej detailne opísal. Muža spoločne s komplicom následne zadržali kriminalisti.

Video zhotovené zo skrytej kamery zverejnil súd pri procese s Liamom McAtasneyem, ktorý je obvinený z vraždy spolužiačky a kamarátky z detstva. Podozrivý na ňom hovorí so svojím kamarátom Anthonym Currym blízkosti Bradley Beach, v štáte New Jersey v USA 31. januára roku 2017. Pravdepodobný vrah mu detailne opisuje okolnosti vraždy mladého dievčaťa.

„Jednoducho som ju zavesil,“ začína rozhovor Liam. „Zdvihol som ju a nechal ju visieť nad zemou. Trvalo mi pol hodinky, než som ju zabil, nastavil som si na to hodinky,“ dodal. McAtesney ešte priznal, že najväčším problémom pre neho bol pes obete. Aj ten ale nakoniec všetko vzdal. „Jej pes tam ležal a pozeral sa, ako ju zabíjam. Neurobil nič,“ opísal.

Preston Taylor

Medzitým, čo páchateľ pokračoval vo svojom monológu plnom nechutných detailov, jeho priateľ Curry na videu spieva. V tú chvíľu asi netušil, že sa bude musieť spovedať na súde. „Jednoducho som to vtedy vypustil, robil som to vždy, keď mi niečo hovoril,“ vypovedal Curry, ktorý s pravdou vyšiel na verejnosť krátko po nadobudnutí nahrávky. Polícii ho udal jeho vlastný otec. Mladík nakoniec priznal, že o pláne zavraždiť mladú dievčinu vedel už od roku 2016, kedy mu svoje diabolské úmysly McAtesney oznámil na oslave Vďakyvzdania.

Anthony Curry

Motívom vrahov boli peniaze Sarah, ktoré patrili jej chorej matke. Liam McAtesney spoločne s komplicom Prestonom Taylorom, ktorý tiež čelí obvineniu z napomáhania k vražde, mali Sarah vylákať na schôdzku, kde ju chcel McAtesney zviazať a následne so slučkou okolo krku zhodiť z mosta. Odtiaľ ho mal komplic odviesť a všetko malo vyzerať ako samovražda.

Trinásťročné dievča utiekla únoscovi! Najskôr len mlčala, nejedla ani nepila, hovorí jej záchrankyňa

Peniaze chceli muži ukryť. Dievča malo mať pri sebe 100 tisíc dolárov, ktoré chceli páchatelia použiť na organizovanie drahých párty. Oboch mladíkov krátko po nadobudnutí tajnej nahrávky z auta zadržala polícia a o ich vine rozhodne veľmi skoro súd v New Jersey.

Svensen po vražde svojej manželky sa za ňu rok vydával! Potom zavraždil aj jej rodičov a brata