Golf začína byť čoraz viac obľúbeným športom nie len „starších pánov“, ale aj mladých ľudí a krásnych žien. Projekt Queen of Golf je toho jasným dôkazom.
Dvanásť krásnych finalistiek štvrtého ročníka tejto súťaže absolvovalo počas sústredenia trojdňový golfový camp pod vedením pro trénerov Golf Trnava . Oddych a relax po náročných golfových tréningoch si užili vo wellnesse hotela Holiday Inn a tiež absolvovali profesionálne fotenie a kurz choreografie.
Janka Húšťavová, Klaudia Steffelová, Zdenka Pavlíková, Soňa Sersenová, Laura Škrabáková, Diana Sklenárová, Kristína Krempaská, Natália Ondáková, Andrea Klamová, Michaela Budáčová, Kristína Kiková, Lenka Koščová, toto je dvanástka najkrajších golfistiek roku 2017, z ktorých len jedna získa hlavný titul Queen of Golf 2017 a stane sa tak novou „kráľovnou golfu“.

A v hre sú naozaj zaujímavé ceny od partnerov súťaže. Víťazka získa ručne vyrábanú korunku so swarovski kryštálov od Mária Feketeová Artist Glavancek a na týždeň si zajazdí na špičkovom aute Mercedes-Benz. Samozrejme ako cena nemôže chýbať zelená karta na golf. Okrem toho na finalistky čaká množstvo zaujímavých cien akými ročný VIP vstup do fitnescentra FitUp, darčekové poukážky na skrášľovacie procedúry v salónoch krásy, luxusný kyticový box od Le Diamant Rose, plavky Relleciga, lodičky Imoda.sk, oblečenie od StartFashion Slovakia , darčekové balíčky od Signal, chutné cupcakes od Taký Malý Koláč, chutnú večeru v reštaurácií Husacina u Gálika, excelentné svetové vína, ktoré na Slovensko dováža ILt, s.r.o. a ďalšie zaujímavé ceny, za ktoré sa oplatí bojovať.

Pred samotným finálovým galavečerom, ktorý ich čaká už tento štvrtok však dievčatá úspešne zvládli svoj prvý golfový turnaj Queen of Golf Texas Scramble 2017. Svoje zdatnosti v golfe si zmerali medzi sebou, samozrejme za prísneho dozoru golfových trénerov z Golf Club Welten v Báči. TITUL QUEEN OF GOLF Talent, a teda najlepšou hráčkou zo súťažiacich finalistiek, sa stala finalistka s číslom 2 – Klaudia Steffelová.Každý rok projekt Queen of Golf predstaví módnu alebo umeleckú slovenskú značku. Tento rok to bude fashion ilustrátorka Daniela Pavlíková, ktorá tvorí pod značkou Danyela art. Daniela finalistky naučila zopár nových techník a postupov ako kresliť a popri tom si pochutili na chutných cupcakes. Najviac lajkov na svoju kresbu mala finalistka s číslom 12 – Lenka Koščová. Daniela dievčatám zaželala veľa šťastia v súťaži a samozrejme na slávnostnom galavečere nebude chýbať. Ten sa koná už 15.6.2017 v historickom barokovom kaštieli Theresia Chateau v Bernolákove.

Finalistky súťaže Queen of Golf 2017

1.       Janka Húšťavová, má 28 rokov a pochádza z Popradu
2.       Klaudia Steffelová, má 25 rokov a pochádza z Martina
3.       Zdenka Pavlíková, má 26 rokov a pochádza z malej dedinky na Záhorí
4.       Soňa Sersenová, má 24 rokov a pochádza z Hlohovca
5.       Laura Škrabáková, má 18 rokov a pochádza z dediny Lošonec
6.       Diana Sklenárová, má 18 rokov a pochádza zo Senice
7.       Kristína Krempaská, má 18 rokov a pochádza z Popradu
8.       Natália Ondáková, má 21 rokov a pochádza zo Strečna
9.       Andrea Klamová, má 26 rokov a pochádza z Bratislavy
10.   Michaela Budáčová, má 22 rokov a pochádza z Prievidze
11.   Kristína Kiková, má 27 rokov a pochádza z Nitry
12.   Lenka Koščová, má 24 rokov a pochádza z Michaloviec

Viac o súťaži Queen of Golf sa dočítate aj na našich stránkach: http://queenofgolf.sk/ alebo na našom FB a sledovať nás môžete aj na Instagrame.