Syn realitného magnáta mal zabiť krásnu lekárku (†23)! Telo potom zveril sťahovákom!

891

Krutý prípad vraždy šetrí ruská polícia. Potvrdzovať ho má záznam z bezpečnostnej kamery, ktorý zachytáva údajného páchateľa, ako sa zbavuje tela svojej mladej priateľky. Mladým mužom na zázname má byť syn podnikateľa v stavebníctve Timur Pasternakovič.

Podľa ruského serveru East2West News polícia vo Vladimírskej oblasti vyšetruje vraždu dvadsaťtriročnej lekárky Anastasie Karymovovej, ktorá údajne zmizla po návšteve svojho o štyri roky staršieho priateľa Timura Pasternakoviča. Za ním sa vraj vybrala, aby spoločne prebrali budúcnosť ich vzťahu.

Polícia predpokladá, že následne došlo k hádke, pri ktorej Pasternakonič, syn veľkého stavebného magnáta, svoju priateľku zavraždil. Muž vraj Anastasiu ubodal a jej telo potom nechal spoločne so sťahovákmi dodávkou odviezť do svojho vidieckeho domu. Po celú dobu bolo pritom dievča zabalené v zrolovanom matraci.

Vraždil zo žiarlivosti: Streľba v nemeckom meste si vyžiadala dvoch mŕtvych! Žiarlivého šialenca polícia zatkla 

Celý prípad je o to desivejší, pretože presun mŕtvoly zachytila ​​bezpečnostná kamera v dome, kde Pasternakovič býva. Na záberoch je vidieť, aký je páchateľ nervózny a niekoľkokrát kontroluje, či z matraca nič nepozerá. Neskôr sa na zázname objavuje aj pes, ktorému je evidentne celý balík veľmi podozrivý.

Žiarlivá partnerka v spánku poliala Daniela kyselinou a znetvorila ho!

Vrah sa potom údajne tela zbavil tak, že svoju drevenú chatu zapálil a tvrdil, že jeho priateľka uhorela. Neskôr ho však zadržala polícia a obvinila ho z vraždy. „Vyšetrovatelia a forenzní experti priniesli nezvratné dôkazy nasvedčujúce účasť zadržaného na vražde ženy,“ uviedla ruská polícia.