Poriadny problém má pekná modelka z Onlyfans Alice Weekesová. Austrálčanka, ktorá si zarába svojim sexi telom, mala podľa policajtov so svojimi kumpánmi uniesť cudzieho tridsaťjedenročného muža, postreliť ho do chrbta a nevyberavo ho pohodiť na ulici! Hoci má dvadsaťšesťročná mama policajtom čo vysvetľovať, jej účet na platforme jej stále zarába poriadny balík.

Alice je jednou z dvoch ľudí obvinených z údajného postrelenia a únosu muža, ktorého následne mali hodiť do auta, odviezť niekoľko kilometrov za mesto a tam pohodiť. Do strašného činu mali byť zainteresovaní ešte ďalší dvaja ľudia, po ktorých polícia pátra.

Krásavica z Onlyfans, ktorá si mesačne zarobí aj 11 000 eur, vymyslela ľstivý plán. Nešťastného muža nalákala k sebe domov do Adelaide. Tam na neho ale namiesto horúcej noc čakali ďalší traja kumpáni, ktorí ho aj s pomocou Alice uväznili a potom aj postrelili.

Po výhre v súťaži Chcete byť milionárom víťazi sa boja únosu, vraždy či okradnutia

Keď muža odviezli ďaleko za mesto a pohodili vedľa cesty, auto zapálili. Krátko po čine našťastie okolo prechádzal vodič, ktorý Austrálčana odviezol do nemocnice. Zo svojich poranení by sa mal uzdraviť. Samotná Alice sa zrútila, do doby ďalšieho súdu strávi šesť mesiacov za mrežami a tam už určite hanbaté snímky fotiť nebude.

Dedo a mladík znásilňovali štrnásťročné dievča! Policajti ju našli vďaka triku s mobilom

To ju bude mrzieť. Na stránke pre dospelých mala podľa denníka Daily Mail vyše 324 fotiek a 126 videí. To ju zarábalo poriadny balík peňazí, a tak nemusela pohnúť prstom. Posledné fotografie a video nahrané na účet boli minulú stredu, tri dni pred údajným incidentom.

Kráľovná krásy je členka gangu únoscov ľudí! Hrozí jej 50 rokov kriminálu