Teenageri na brehu mora našli podozrivý kufor s rozrezanou mŕtvolou!

1064

Desivý nález okamžite nahlásili polícii, ktorá neskôr oznámila, že sa v igelitových vreciach nacpaných do cestovného kufra skutočne nachádzali ľudské ostatky. Ku kufru v Duwamish Head v Seattli priviedli skupinku súradnice, ktoré im ukázala aplikácia.

Tiktokeri natočili okamih, keď podľa ich tvrdenia nečakane narazili na záhadný kufor pri mori. „Stalo sa niečo traumatického, čo zmenilo môj život,“ napísal užívateľ TikToku UghHenry v titulku svojho videa. V ňom opisuje, ako s kamarátmi našli čierny kufor a spočiatku žartovali, že v ňom nájdu peniaze. Akonáhle kufor otvorili, ochromil je silný zápach, ktorý sa šíril zo zaviazaných igelitových vriec.

Záhadná smrť krásnej surferky.

Najprv im to prišlo vzrušujúce až vtipné, potom si ale uvedomili, že kufor môže obsahovať niečo zlovestného. Následne je na videu možné vidieť, ako jedno z dievčat volá linku 911, ktorá na miesto poslala vyšetrovateľa. A skutočne, polícia potvrdila, že prijala výzvu na podozrivú batožinu, v ktorej našla rozsekané ľudské telo. Po zvolaní detektívov do oblasti našli ďalšiu tašku s pozostatkami blízkosti bloku Alki Avenue.

Mariu (†25) so sestrou (†17) čakala záhadná otrava a náhla smrť

Telo bolo odvezené do vyšetrovacej kancelárie pre ďalšiu analýzu. Vyšetrujúci King County Medical pracujú na identifikácii pozostatkov a určenie príčiny smrti. Ďalšie informácie polícia neposkytla.

Skupinka násťročných sa pravdu o obsahu kufra dozvedela až po tom, čo polícia zverejnila informácie v televíznych správach. Na časť pláže ich údajne zaviedla aplikácia Randonautica. Tá nabáda ľudí, aby skúmali oblasti pomocou generátora náhodných čísel, ktorý vytvára súradnice.

Záhadná smrť v dovolenkovom raji. Rodičov s deťmi našli mŕtvych v ich apartmáne!

Aplikácia chce prinútiť jej užívateľov, aby si pred začiatkom výletu stanovili úmysel a neskôr poskytli ostatným správu, či zažili nejaké nečakané dobrodružstvo.