Telo bez hlavy našli vyľakane vodáci v rieke Hron: Ľudské torzo sa vznášalo na plytčine pri brehu!

556

Telo bez hlavy sa pohojdávalo na riečnej hladine neďaleko brehu, keď na neho narazili vodáci, ktorí sa plavili okolo. Rozbehla sa pátracia akcia, hľadali sa dôkazy a našla sa aj hlava. Vlaky na neďalekej železnici miestom prechádzali krokom.

V rieke Hron medzi obcami Lučatín a Slovenská Ľupča narazili úsekom prechádzajúci vodáci na telo bez hlavy. Mužské torzo sa pohojdávalo neďaleko brehu na plytčine. Vyľakaní vodáci neváhali a zalarmovali políciu.

Na miesto dorazila polícia i hasiči. Pretože sa telo našlo neďaleko železnice, polícia prechádzajúce vlaky spomaľovala, aby zaisťovanie stôp mohlo prebiehať bezpečne. Kriminalisti miesto zaistili páskami a prehľadávali celú oblasť okolo nálezu.

Krásna nudistkou (28) zachránila matku s dcérami pred utopením. Prúd ich tiahol na šíre more!

Hlavu patriacu torzu nakoniec našli pár desiatok metrov od neho. „Telo sme vytiahli na breh pomocou lán,“ informoval televíziu JOJ Pavol Šulák z Hasičského a záchranného zboru v Banskej Bystrici. Totožnosť mŕtveho muža zatiaľ podľa polície nebola zistená.

Ďalšie a ďalšie utopené deti! Rodičia sledujú telefóny, nie bazén, hovorí záchranár

Viac k prípadu naznačí pitva. „Na určenie presnej príčiny smrti bola nariadená súdna pitva,“ potvrdila policajná hovorkyňa Mária Faltániová.

Strašná tragédia! Truhličky pre 31 detí s ktorými sa potopila pramica