Terorista chcel vraždiť deti! Do plyšového medvedíka ukryl klincovú bombu!

1239

Zo sympatizanta teroristov sa stal skutočný terorista. Američan Wesley Dallas Ayers (27) umiestnil tri falošné a tri skutočné klincové bomby pri cestách v Južnej Karolíne. Jedna z tých skutočných bola nájdená v plyšovom medvedíkovi. Je teda jasné, že šialený radikál chcel zabíjať deti.

Prisahal vernosť Islamskému štátu a jeho hrdinom je zastrelený vodcu al-Kájdy Usáma bin Ládin († 54), ktorý zosnoval útok na newyorské Svetové obchodné centrum v roku 2001. Je zrejmé, že Američan Wesley Dallas Ayers to nemal v hlave úplne v poriadku.

 Tri bomby boli pravé, ďalšie tri  falošné 

Terorista vlani v januári a vo februári rozmiestnil tri falošné a tri funkčné bomby na cestách. Jednu, ktorá bola skutočne nebezpečná, ukryl do plyšového medvedíka. FBI teraz zverejnila detaily z desivého plánu radikála, ktorý našťastie nevyšiel.

David udal svojho brata, bol to obávaný terorista

„Bolo to umiestnené zámerne tam, kde to dieťa alebo okoloidúce mohli nájsť. Našťastie to niekto uvidel a vedel, že nám má zavolať, „povedal o bombe ukryté v hračke špecialista na výbušniny Christoper Derrickson z FBI.

 Terorista sa k činu  priznal 

Wesley Dallas Ayers bol chytený a usvedčený z držania a použitia zbraní hromadného ničenia. K činu sa na súde nakoniec sám priznal. Odsúdený bol podľa tamojších médií na 30 rokov väzenia, avšak vzhľadom k závažnosti jeho činov sa nie je čomu diviť!

Terorista z Londýna: Miloval drogy, prostitútky, tvrdý sex a násilie