Potrebujete každé ráno svoju dávku kávy na to aby ste vôbec vystrčili nos spod periny? Stačilo! Nový sprchovací gél SHOWER SHOCK vyvinutý v Amerike by mal dokázať nahradiť doterajší ranný kávový doping. Alebo je za tým len dobrá reklama?

Doterajšie štúdie prinášajú revolúciu na náš tanier: nie žalúdok ale veľkosť porcie definuje hlad. Preto prestávate jesť väčšinou až vtedy keď je tanier prázdny a váš žalúdok plný na prasknutie. Odteraz myslite na to, že jete v prvom rade očami a  servírujte si už len polovičné porcie.

Bolieva vás často hlava a nosíte dlhé vlasy v konskom ohone alebo si krotíte hrivu čelenkou? Vedci dokázali, že práve toto môže byť dôvodom prečo vás trápia neznesiteľne bolesti hlavy. Takže nabudúce skôr ako si dáte tabletku proti bolesti hlavy, skúste si najprv oslobodiť vlasy od všetkých módnych noviniek a bolesť zmizne.

Pozorujete po jedle často nafúknuté brucho? Príčinou môže byť intolerancia voči určitým druhom potravín. Ak máte záujem dozvedieť sa aké jedlo vám nerobí dobre, nechajte sa vyšetriť na potravinovú intoleranciu ktorú robia v Prahe. Zo vzorky vašej krvi, ktorú pošlú do Barcelony kde spravia vyšetrenie na vyše dvesto druhov potravín a následne odporučia ako sa stravovať ďalej. Tento zdravý špás vás vyjde na osemnásťtisíc korún. 

Vedeli ste, že Hepatitída typu C (prenáša sa infikovanou krvou-najmä používaním už použitej ihly) dokáže človeku skrátiť život až o osemnásť rokov a najviac nakazených žije práve v západnej Európe? Opatrnosti nie je nikdy dosť a preto si dávajte pozor hlavne ak máte v úmysle dať si telo skrášliť tetovaním alebo piercingom. Hepatitída C sa na rozdiel od hepatitídy B neprenáša pohlavným stykom ale treba brať do úvahy, že v telesných sekrétoch sa nachádza tento vírus tiež a preto je dobré  sa chrániť.