Z kandidáta na guvernéra Arizony sa stal bezdomovec na Ukrajine

1236

Neúspešne sa uchádzal o post guvernéra amerického štátu Arizona. Nedávno ho sociálni pracovníci našli v západoukrajinskom meste Černovice hladného, zanedbaného a chorého. Po diagnostikovaní zápalu pľúc putoval do nemocnice. Reč je o 53-ročnom Američanovi Carym Dolegovi, ktorému sa „podarilo“ absolvovať neuveriteľnú „antikariéru“.

Muž, ktorý v minulom roku neuspel v snažení o guvernérsky post, predal dom a ďalší majetok v Queen Creeku. Následne sa rozhodol odcestovať na Ukrajinu, keďže sa prostredníctvom internetu zoznámil s Ukrajinkou, ktorá sa mu veľmi zapáčila. Aké bolo však jeho prekvapenie, keď sa jeho ukrajinský idol pred ním ukrýval a on po čase, keď sa mu minuli peniaze, skončil na ulici.

Tisíce ľudí prišli o peniaze! Hviezda Instagramu si za ne kúpila luxusný byt v Dubaji

Americká ambasáda v Kyjeve po zverejnení osudu krajana poskytla nešťastníkovi pôžičku, aby sa mohol vrátiť do Arizony.

„Nezvestná“ Ukrajinka sa napokon objavila, avšak tvrdí, že ktosi prenikol do jej počítača a v jej mene si s mužom vymieňal e-maily.

Zo svetovej gymnastky pornohviezda.

Carymu Dolegovi však ani neveselé zážitky nezabránili, aby si Ukrajinu obľúbil, a to natoľko, že sa tam po čase mieni vrátiť s pretrvávajúcim cieľom – nájsť si ukrajinskú manželku.