Tori Spelling sa nervovo zrútila, zasahovala až polícia

1531

Herečka Tori Spelling (44) zrejme úplne nezvláda úlohu päťnásobnej matky a dokonalej manželky. Hviezda seriálu Beverly Hills 902 10 sa nervovo zrútila a kvôli domácemu násiliu u nej zasahovala polícia.

„Je hneď niekoľko faktorov, ktoré viedli k tomuto zrúteniu, ona už všetky tie tlaky nezvláda. Tori sa snaží byť dokonalou matkou, ale s piatimi deťmi a finančnými problémami trpí predovšetkým jej manželstvo. Celé to na Tori dopadlo. Matka jej požičala peniaze, ale ona jej to nemôže vôbec vrátiť. Prerástlo jej to cez hlavu. Trávy celé dni sama doma s deťmi. Už ani nechodí na sociálne siete a nehovorí s kamarátmi,“ cituje magazín Entertainment Tonight herečkina známeho.

Spelling už niekoľko rokov presviedča všetkých okolo seba, že mať päť detí je najúžasnejšia vec, pre ktorú sa rozhodla. Zabudla však presvedčiť samu seba. A tak sa rozpor medzi tým, čo skutočne chce a čo si nahovára, podpísal na jej duševnom zdraví.

Teraz sa zrútila a do jej domu v Los Angeles musela prísť dokonca polícia, aby rokovala poriadok. Policajti potvrdili výjazd vo štvrtok 1. marca ráno s tým, že boli privolaní do herečkinho domu kvôli psychicky chorej žene. Zavolal ich jej manžel Dean McDermott (51) kvôli manželkinemu agresívnemu správaniu.

Herečka začiatkom týždňa sama volala políciu, pretože si myslela, že sa k nim niekto v noci vlámal. Podľa webu TMZ sa ukázalo, že sa len vrátil domov jej manžel.

Spelling má s McDermottom, s ktorým sa pred tromi rokmi takmer rozviedla kvôli jeho nevere, päť detí – dcéry Stellu (9) a Hattie (6) a synov Liama ​​(10), Finna (5) a Beau (1).