Tragicky skončilo pátranie matke s dvomi deťmi, našli ich zabetónované v lese!

993
Darja so svojím neskorším vrahom a jej deti

Chladnokrvnú trojnásobnú vraždu vyšetruje polícia v ruskej oblasti Slavgorod. V lese tú vyšetrovatelia po viac ako mesačnom pátraní našli tela matky († 27) s jej dvomi deťmi († 9 a † 4). K vražde sa mal už priznať páchateľ, ktorého kriminalisti obvinili a hrozí mu doživotie. Šokujúce pritom je, že sa jednalo o príbuzného obetí.

Podľa ruských úradov činných vo vyšetrovaní, polícia z trojnásobnej vraždy viní dvadsaťdvaročného muža – brata partnera zabitej ženy. Ten sa k činu údajne priznal a poodhalil tak, čo sa presne odohralo.

Dvadsaťsedemročná Darja z dedinky Pavlovka zmizla 22. augusta potom, čo sa mala pohádať so svojím mužom. Následne si zbalila veci a rozhodla sa, že odíde aj s potomkami z predošlého vzťahu za rodinou do Irkutska. Osudovú chybu ale urobila, keď požiadala práve brata svojho muža, aby ju odviezol na stanicu.

Ďalšia zo Silvestrovských vrážd! Ženu(† 44) dobodal 8 minút pred príchodom Nového roka jej manžel

Ako uvádzajú ruské úrady, obvinený Nikolaj opísal, že švagrinú aj s deťmi skutočne naložil do svojho auta, ale po hádke sa rozhodol krízovú situáciu vyriešiť tým najhorším spôsobom. Vzal kábel a všetky tri postupne uškrtil. Nehybné tela potom odviezol do lesa, zahrabal do porastu a ako poistku ešte mŕtvoly zalial betónom. Všetko len pár sto metrov od dediny.

Polícia hľadala tela viac ako mesiac až narazila na okolnosti, ktoré ich doviedli práve k podozrivému príbuznému. Tomu v prípade dokázania viny hrozí aj doživotný trest.

Afričan dobodal svoju nemeckú exmanželku aj ročnú dcérku priamo na stanici: Nikto nechápe prečo