Ak sa niekde šíri klebety a špekulácie rýchlosťou svetla, je to bezpochyby Hollywood. A aký tam teraz koluje najhorúcejšie drb? Americký herec John Travolta (67) randí s kolegyňou Demi Mooreovou (58)! A teraz sa podržte, kto mu ju vraj dohodil: Jej exmanžel Bruce Willis (66)!

Je to už vyše roka, čo Travoltova manželka Kelly Preston (†57) zomrela na rakovinu prsníka. S hercom boli svoju bezmála 30 rokov, takže nie je divu, že hviezdu Pomády jej smrť dostala do kolien. Z najhoršieho je ale vdovec Travolta konečne vonku a s informáciou, že je pripravený znovu randiť a zamilovať sa, sa zveril blízkemu kamošovi Willisovi. A tomu vraj hlavou okamžite prebleskol skvelý nápad: „Moja exmanželka je taktiež sama, mali by ste sa dať dohromady!“

Vracia sa Pulp Fiction a jeho slávne hlášky

Nemecký Bild Am Sonntag uvádza, že spolu čerství milenci už niekoľkokrát zavítali na večeru v Los Angeles či Miami. Nedávno si zase dali rande v talianskej reštaurácii Giorgio Baldi v Santa Monike. Travolta vraj vtedy za Demi priletel vlastným lietadlom až z Floridy, ktorá leží na opačnom brehu Spojených štátov. „Sedeli spolu pri rožnom stola pri sviečkach. Bolo to veľmi romantické, veľa sa smiali, a dokonca sa držali za ruky,“ prezradila na hrdličky servírka.

Travoltovci čakajú opäť narodenie syna

 Má už dosť  zajačikov? 

Demi bola za Willisa vydatá 13 rokov, vychovali spolu tri krásne dcéry a dodnes si skvele rozumie. Na partnerov ale po rozvode moc šťastia nemala. Posteľou jej prešli najmä mladší muži – Ashton Kutcher (43), Leonardo DiCaprio (46), Sean Friday (34) či Vito Schnabel (35). To Travolta je naopak o bezmála 10 rokov starší.