Trénoval sex do väzenia, tam sa mu to zíde. Muža v bezvedomí vyzliekol a sexoval s ním

814

Vladimír v nedeľu v noci o 2-hej hodine na Ulici Jána Matušku fyzicky napadol 21-ročného muža tak, že ho udieral do hlavy. Poškodený upadol do bezvedomia. „Počas bezvedomia obvinený Vladimír vyzliekol poškodeného a sexuálne ho zneužil, načo sa poškodený prebral a podarilo sa mu utiecť preč,“ doplnil hovorca.

Vladimírovi v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na päť až desať rokov. Podľa policajných informácií mladíka pri surovom akte Vladimír nestihol okradnúť.

Pár minút pred sexuálnym útokom, ako aj po ňom Vladimír vyčíňal so svojimi komplicmi. „Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície z Bánoviec nad Bebravou vzniesol obvinenie vo veci zločinu lúpeže spáchaného formou spolupáchateľstva voči 23-ročnému Vladimírovi, 16-ročnému Markovi a 15-ročnému Zdenkovi, všetci sú z okresu Bánovce nad Bebravou,“ ozrejmil Kudlička.

Pätnásťročné dievča nalákali za dedinu a hromadne ju znásilnili. Najmladší násilník mal 14 rokov

Vladimír v tú istú noc v čase medzi 2-hou a 3-ťou hodinou napadol na Sládkovičovej ulici 37-ročného muža. „Počas incidentu napadnutému mužovi prehľadal vačky nohavíc, z ktorých mu žiadnu vec neodcudzil, nakoľko nič nemal“ opísal hovorca.

V noci o pol tretej na tej istej ulici, kde si užíval s mladíkom v bezvedomí, spolu so 16-ročným Markom fyzicky napadol 30-ročného muža. Chytili ho pod krk, stiahli ho na zem, udierali ho hlavy a brucha. „Zobrali mobil, peňaženku, kľúče, bundu a okuliare, pričom mu spôsobili škodu vo výške 255 Eur,“ doplnil hovorca.

Vladimír spoločne s Markom a Zdenkom tiež v nedeľu v noci medzi 2-hou a 3-ťou hodinou na  Farskej ulici fyzicky napadli 23-ročného muža. Pri útoku spadol na zem a z vrecka mu zobrali mobil a peňaženku. „Poškodenému mužovi vznikla škoda vo výške 57 eur,“ dodal policajný hovorca.

Pätnásťročného chlapca v nápravnom zariadení pre mládež znásilnili. Skončil kvôli na psychiatrii

Obvineným v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na tri až desať rokov. Trestné sadzby odňatia slobody sa u mladistvých znižujú na polovicu.