Povedali si „dosť“ a rozhodli sa ku krajnému riešeniu. Tri krásne sestry Kristina (19), Angelina (18) a Maria (17) z Ruska brutálne dobodali svojho despotického otca Michaila Chačaturjana († 57). Vyšetrovateľom sa ku krvavému činu priznali.

Skrvavené telo Chačaturjana bolo nájdené na chodbe pri výťahu v paneláku, kde s dcérami býval. Boli v ňom desiatky bodných rán. Vyšetrovatelia ale plné ruky práce s prípadom nemali. Kristina (19), Angelina (18) a Maria (17) svoju spoločnú vinu priznali.

Kristina (19)

„Nenávideli sme ho, len sme si želali, aby zmizol a nevracal sa, alebo aby sme ho vôbec nepoznali,“ vypovedala Kristina. Susedia a známi teraz hovoria, že Chačaturjan dievčatá týral psychicky aj fyzicky, ba sexuálne zneužíval.

 Nútil ju jesť psie  chlpy 

„Mali stále modriny a jazvy po celom tele, ale Michail nebol hlúpy, vždy ich bil na miestach, ktoré schová oblečenie,“ povedala ruskému denníku Komsomoľskaja pravda ich kamarátka Jelena.

„Raz otec našiel na koberci psie chlpy. Zavolal jednu z dcér, donútil ju psa vyčesať a chlpy zjesť,“ tvrdí nemenovaný rodinný priateľ. Keď vraj práve nebol doma, svoje ratolesti sledoval nastraženou kamerou.

Angelina (18)

„Matka od nich utiekla, dcéram zakázal všetku komunikáciu s ňou,“ uviedla ďalšia známa. A od rodiny odišiel aj starší syn (21). Zrejme sa otca a jeho nenávisti bál. Chačaturjan bol mafián so silnými väzbami na podsvetie.

Jedna z dcér sa kvôli jeho správaniu pokúsila predávkovať liekmi. Našli ju ale včas a odviezli do nemocnice. Tam údajne otec uplatil doktorov, a tak lekárska správa hovorila o obyčajnej nevoľnosti.

Maria (17)

Ten osudný deň sa zase Chačaturjan vyhrážal dcéram nožom. Lenže tentoraz sa nenechali zastrašiť, jedna mu nôž zobrala a začala bodať – a potom ho odovzdala sestrám, aby mohli pokračovať.

Prípad ako z hororu! Otec väznil a znásilňoval svoje dve dcéry-dvojičky.

„Bola to obrana,“ verí kamarátka Jelena. „Nesnažila sa každá brániť seba samú, ale hlavne svoje sestry, prežívali a trpeli to všetko spoločne,“ dodala. Za vraždu hrozí dievčatám až 15 rokov väzenia.

Kathryn Harrisonová napísala knihu o incestu, ktorý sama prežila