Tridsaťdvaročný otec podrezal hrdlo vlastnej dcére († 15)! Potom sa sám udal na polícii

1325

Otrasná vražda sa stala v sobotu v americkej Severnej Karolíne. Joshua Burgess v mestečku Wesley Chapel zavraždil vlastnú dcéru Zariu Burgessovu. Ešte len pätnásťročnú dievčinu najprv škrtil a neskôr jej podrezal hrdlo! Tridsaťdvaročný muž sa sám priznal na polícii.

Brutálna vražda otriasla malým mestečkom Wesley Chapel ležiacom v americkom štáte Severná Karolína. Zaria Burgessová bola na návšteve u svojho otca Joshua Burgessa. U otca sa mala zdržať len na víkend, avšak domov sa už nevrátila. Burgess svoju vlastnú dcéru v sobotu zavraždil.

V jeho živote bol najdôležitejší sex, tak postupne znásilnil dcéry

Pätnásťročnú dievčinu mal podľa jeho výpovede najprv škrtiť a neskôr jej podrezať hrdlo. K otrasnému činu sa sám priznal. Zatiaľ nie je jasné, čo sa v deň vraždy v dome medzi dcérou a otcom odohralo a čo Burgessa viedlo k zavraždeniu svojej vlastnej dcéry.
Polícia prípad stále vyšetruje. „Bola ten typ človeka, ktorý príde do izby alebo do domu a povie: Ahoj všetci. Chcela všetkým vykúzliť úsmev na perách,“ povedala jej sesternica Dytaysha Wadsworthová pre WSOC-TV. „Bola tak mladá a nikto si nezaslúži odísť z toho sveta takýmto spôsobom, obzvlášť kvôli niekomu, od koho očakávame, že nás bude chrániť a bude tu pre nás,“ dodala.

Za vraždu svojho štvormesačného synčeka recidivistu Daniela súd poslal na doživotie za mreže!