Tridsaťtriročný Čech zmizol za podivných okolností  na Slovensku! Kriminalisti obvinili trojicu…

397

Prípad plný otáznikov vyšetrovali detektívi Národnej centrály proti organizovanému zločinu. Obvinili dvoch mužov a jednu ženu kvôli zbaveniu osobnej slobody. Na Slovensko mali vylákať tzv. Bieleho koňa, toho potom držať v jednej nehnuteľnosti. Muž (†33) z Českej republiky zrejme zomrel, jeho telo sa ale zatiaľ nepodarilo nájsť.

Kriminalisti na prípade intenzívne pracovali a zistili, že v roku 2014 trojica muža (†33) z Českej republiky zrejme vylákala na Slovensko. Malo sa to stať kvôli tomu, aby si na neho v jeho rodnej krajine nemohol došliapnuť finančný úrad alebo orgán činný v trestnom konaní.

V Československu nebezpečného sexuálneho devianta Antonína Vorla vykastrovali! Ani to ale spoločnosť neuchránilo

Podľa NCOZ štvorica páchala daňovú trestnú činnosť a poškodený muž mal v prípade figurovať tzv. ako biely kôň. „Následne mal byť muž proti svojej vôli niekoľko dní držaný v jednej nehnuteľnosti na severozápadnom Slovenskom. Z doposiaľ neznámych príčin však počas tejto doby malo podľa našich záverov dôjsť k úmrtiu muža,“ uvádza hovorca NCOZ Jaroslav Ibehej.

Dvojnásobný vrah „Psycho“ Tempel vraj nemal spravodlivý proces. Česko mu musí zaplatiť tučné odškodné!

Trojica sa vraj snažila zabezpečiť aj to, aby blízki nešťastníka na nič neprišli. „Následne mala byť po dobu cca 1 mesiaca z Nemecka textovými správami a mobilnou aplikáciou kontaktovaná rodina a priateľka poškodeného. Dôvodom malo byť vytvorenie dojmu, že poškodený je v poriadku a pracovne sa zdržiava v Nemecku,“ dodáva Ibehej.

Hoci si kriminalisti myslia, že je muž po smrti, jeho telo sa nepodarilo nájsť. „Vo veci bol vytvorený spoločný vyšetrovací tím sa slovenskými policajtami z Národnej kriminálnej agentúry (NAKA). V rámci trestného konania boli všetky tri osoby stíhané väzobne, však obvinená žena už bola z väzby prepustená,“ doplnil hovorca.

Pedofilná vražda v Československu: vrah malej Barborky chce ísť na slobodu!

Všetok materiál s návrhom na podanie obžaloby bol odovzdaný štátnemu zástupcovi v Hradci Králové. Ak súd zistí, že je trojica vínna, hrozí im trest odňatia slobody v dĺžke 8 – 16 rokov.