Trinásť ročné dievčatko niekto znásilnil a zavraždil, pokiaľ bola jej mama na nákupe!

516

Desivý zločin sa odohral v mexickom meste Nogales. Mama 13-ročnej Paoly si len odskočila na nákup a už toho zneužil neznámy zlosyn, ktorý vnikol do jej príbytku a tam znásilnil a zavraždil jej dievčatko. Šokovaní a rozzúrení pozostalí žiadajú spravodlivosť, lenže tu doteraz nebolo na kom vykonať.

Rovnako ako rad ďalší krajín sa aj Mexiko potýka s nástupom koronavirovej infekcie. V snahe skrotiť nákazu prijali tamojšie úrady obmedzenie slobodného pohybu osôb. O šokujúcom prípade, ku ktorému došlo v meste Nogales informoval britský Mirror.
Bohužiaľ práve v časoch najvyššej núdze sa tam odohral zločin, nad ktorým zostáva rozum stáť. Sotva matka 13-ročnej Paoly vyšla z dverí, aby v rámci vládnych nariadení nakúpila len to najnutnejšie, potraviny a ďalšie potreby pre domácnosť, už do jej obydlia vnikol zvrhlý psychopat.
Útok nemal majetkový motív, agresor si nič neodniesol. Len život nevinné dievčaťá, ktorú navyše pred smrťou znásilnil. Keď sa matka vrátila domov, zistila, že vonku už stoja policajné vozidlá so zapnutými majákmi. Dieťa našiel jeho otec v jednej zo spální. Na tvári mala Paola stopy po úderoch.
„Neexistujú slová, ktoré by mohla vyjadriť moje pocity,“ uviedla matka obete. Zato mnohí iní slová našli a pod heslom „Spravodlivosť pre Ana Paole“ po sociálnych sieťach príbeh obletel bezmála celý svet.
Ako uviedol Mirror, neobjavili sa žiadne správy o zatknutí a vyšetrovanie krutého zločinu naďalej pokračuje.