Trinásťročný chlapec skončil vo väzení potom, čo znásilnil dve deti, ktoré majú iba šesť a osem rokov. Z dievčatka a chlapčeka sa stali obete, keď hrali detskú hru „Vražda v tme“.

Sexuálne zneužívanie sa odohrávalo od septembra 2013 do mája 2014 v meste Exter v Anglicku. K orálnemu sexu a znásilneniu došlo pri štrnástich stretnutiach. Dievčatko na súde dokonca uviedla, že k sexu a s ním spojeným veciam došlo viac ako päťdesiatkrát.

Obžalovaný má teraz osemnásť rokov. Pred súdom sa priznal, že znásilnil chlapca a dievča menej ako trinásťkrát. Priznal sa tiež k útoku, k obchytkávaniu a k podnecovaniu k sexuálnej aktivite. Sudkyňa Diana Baker zamietla, že by sa jednalo len o „sexuálne experimentovanie“. Dodala tiež, že v prípade sa vyskytovali známky manipulácie. Mladík deti navádzal, aby sa o svojich „hrách“ nezmieňovali pred rodičmi.

Pri hre „Vražda v tme“ podľa súdu mladík hral rolu policajta a vždy sa spojil s jedným z detí, a keď s nimi bol sám, sexuálne ich zneužíval. Pritom v minulosti nespáchal žiadny trestný čin alebo priestupok. Od mája 2014 pritom znovu nič také už nepraktizoval.

„Vídal dve nevinné deti a znásilňoval ich, sexuálne obťažoval chlapčeka a nabádal ho k sexuálnemu správaniu. Tým im neskutočne ublížil a pripravil ich o detskú nevinnosť,“ povedala sudkyňa.

Nakoniec chlapec dostal rok väzenia a potom bude rok pod dohľadom a prevýchovou. Sudkyňa pripojila tiež zákaz styku s obeťami.