Trojnásobným vrahom sa stal brat najlepšej gymnastky sveta! Olympijska víťazka je v šoku

1552

Američan Tevin Biles (24), brat americkej gymnastickej hviezdy, olympijskej víťazky Simone Bilesovej (22), bol zatknutý kvôli podozreniu z vraždy. Podľa polície patrí muž zamestnaný ako vojak medzi páchateľov, ktorí na Silvestra zastrelili v Clevelande troch mužov.

Najlepšia športová gymnastka súčasnosti Simone Bilesová sa zle vyrovnáva s tým, že by v rodine mohla mať trojnásobného vraha.

„Je mi hlboko ľúto všetkých postihnutých, predovšetkým obetí a ich rodín. Nedokážem povedať nič, čo by vyliečilo ich bolesť, ale chcem aspoň vyjadriť moju sústrasť každému, koho táto tragédia poznamenala. Prosím všetkých, aby rešpektovali súkromie mojej rodiny, snažíme sa cez tú bolesť dostať,“ napísala štvornásobná olympijská víťazka a držiteľka rekordných 14 zlatých medailí z majstrovstiev sveta na twitteri.

Účastník štyroch zimných olympijských hier a kandidát na šéfa olympionikov skončil za mrežami

Tevin Biles je jeden z podozrivých v prípade vraždy trojice mladíkov na silvestrovskej oslave v Clevelande v štáte Ohio. Podľa svedkov sa na večierku zjavila „skupina nepozvaných hostí“, strhla sa bitka a potom došlo k streľbe. Na mieste zomreli 18-ročný Delvano Johnson a 21-ročný Toshaun Banks. Poslednou obeťou bol Devaughn Gibson († 23), ktorý svojim zraneniam podľahol v nemocnici.

Olympijský víťaz z Nagana, český hokejista Čechmánek opäť pred súdom, za 15 miliónový podvod

Dvadsaťdvaročná gymnastka bola v detstve rovnako ako jej traja súrodenci zverená do náhradnej starostlivosti, pretože jej matka bola závislá na drogách a na alkohole. Neskôr ju spolu so sestrou adoptovali starí rodičia, zatiaľ čo jej brat vyrastal spolu s ďalšou sestrou u pratety.