Trpasličí kulturista randí s transsexuálom. Som šťastný muž, hovorí

3394

Trpasličí kulturista prehlasuje, že miluje prekonávanie rekordov a inšpiruje ho k tomu tiež 190 centimetrov vysoká priateľka, s ktorou začal chodiť pred pol rokom. Pochvaľuje si, že na Floride nikto ich odlišnosť nerieši. Bell miluje pre jej ženskosť, hoci je to vlastne ešte stále muž.

    „Florida je jeden zo štátov, ktorý umožňujú manželstvo osôb rovnakého pohlavia – a obaja sme v podstate rovnakého pohlavia. Baví ma chodiť s transsexuálnou ženou, pretože sa narodila ako muž, a robí všetko pre to, aby sa stala čo najviac ženskou,“ cituje kulturistu denník Daily Mail.

„Práve teraz mám pocit, že som najšťastnejší človek na svete. Všetci sme šťastní a je nám dobre, a nikdy som sa necítil lepšie ako teraz. A za to by som chcel poďakovať Chine,“ spieva Anton Kraft ódy na svoju partnerku.

Známu transsexuálnu spisovateľku (†69) kruto zavraždili! Podozrivým je uprchli študent s Kolumbie!

Kraft má slabosť pre ženy, ktoré sú vyššie ako on. Všetky jeho priateľky merali minimálne o 30 centimetrov viac.

Jeho ďalšou vášňou je posilňovanie, ktorému sa venuje už vyše desať rokov. Ako jediný človek na svete zdvihne štvornásobok svojej vlastnej hmotnosti, čo je v jeho prípade viac než 225 kilogramov. Práve Antonovo zapálenie pre kulturistiku vysokú Chinu presvedčilo, aby s ním išla na rande.

Majú transsexuáli menštruáciu? Pýta sa autorka Harryho Pottera Rowlingová. Za čo čelí nenávisti aktivistov 


„Myslím, že Antonovo vzpieranie je tak sexi, pretože on je sexy. Keď máte svetový titul, znamená to veľa. Nikdy som nechodila so 132 centimetrami vysokým mužom a bola som zvedavá. Som rada, že som mu dala šancu, pretože je to úžasný človek,“ povedala Bell.