Trvalo to 27 rokoch kým chytili jej vraha. Zavraždila ju milenka jej manžela

1379
Zavraždená Marlene Warrenová a jej vrahyňa Sheila Warrenová v pravo

Dlhých 27 rokov sa nedarilo vypátrať brutálneho vraha, ktorý v maske klauna chladnokrvne zastrelil Marlene Warrenovú († 40) na Floride pred jej domom. Policajti až teraz vypátrali podozrivou a nestačili sa čudovať. Zadržali totiž novú ženu manžela obete.

Marlene Warrenová bola zastrelená 26. mája 1990. Neznámy vrah v kostýme klauna s balónikmi zazvonil u nej doma vo Wellingtone na Floride, a keď Marlene otvorila dvere, tak ju strelil priamo do tváre.

Polícia sprvu podozrievala manžela obete Michaela Warrena, pretože podľa priateľov mali tou dobou vážne manželské problémy. Štyri mesiace po vražde sa policajti dozvedeli, že Michael mal mať pomer so ženou menom Sheila, a dokonca jej platil nájom, keď odišla od manžela. Policajti muža a jeho milenku dôkladne preverili, spojenie s vraždou ale neobjavili. Zato ale zistili rad trestných činov, ktorých sa Michael Warren dopustil ako majiteľ požičovne áut. Za stáčanie kilometrov, vydieranie a krádež auta dostal tri roky vo väzení a po odpykaní trestu v roku 1997 zmizol.
Znovu sa objavil až v roku 2002, kedy si vzal svoju milenku Sheila. Pár spolu prevádzkoval reštauráciu v Tennessee. Policajti prípad znovu otvorili v roku 2014, kedy im nová metóda DNA analýzy umožnila znovu preveriť dôkazy. Tentoraz už mali vyšetrovatelia šťastie a konečne získali potrebný dôkaz, aby mohli zatknúť Sheila Keen Warrenovou (54) a obviniť ju z vraždy prvého stupňa. Žena teraz bude vydaná na Floridu, kde ju čaká súd.