Turista potom čo spadol z 30metrového útesu, sa stalo niečo neuveriteľné!

647

O obrovskom šťastí môže hovoriť dvadsaťosemročný turista. Ten pošmykol, keď si robil selfie na skalách v anglickom Dorsete. Po páde zhruba z 30metrovej výšky ho zachránila morská hladina. Šťastlivec tak utrpel len veľmi ľahké zranenia.

Krásy britského pobrežia a ikonických bielych skál si užíval mladý turista, ktorý sa následne rozhodol okamih zvečniť fotografiou. Pri robení selfie sa ale pošmykol a zrútil sa z útesu vysokého asi 30 metrov. Toho si našťastie všimla skupinka kajakárov. Tí neváhali a ihneď pádlovali nebohému mužovi pomôcť, uviedol denník Metro.

Šťastie v nešťastí! Námorníka našli po dvoch dňoch na mori. Visel na prove potápajúcej sa lode

Akého prekvapenie sa im dostalo, keď muž komunikoval a nejavil vážnejšie zranenie. Turista mala šťastie. Do kariet mu hral príliv. Ani tak ale voda nebola dostatočne hlboká. Nešťastník spadol do vody hlbokej zhruba meter a pol!

Tak tomu sa hovorí z pekla šťastie! Dva dni váľala na zemi peňaženka so 160 tisícmi!

„Vážne tam nebola taká hĺbka. Má neuveriteľné šťastie, že utrpel relatívne malé zranenia. Zrejme bol pri vedomí, hovoril a bol v poriadku. Mal odreniny a modriny,“ povedal hovorca záchranárov Ian Brown. Tí ho potom odviezli do nemocnice na prešetrenie, či nemá nejaké vnútorné poranenia.

Pri páde vrtuľníka na Aljaške zomrel najbohatší Čech Petr Kellner

Muž si užíval dovolenke spoločne s ďalšími kamarátmi. Old Harry Rocks poskytujú krásne pohľady, a ľudia si tu tak často obstarávajú fotografie. Vzhľadom k tomu často neváhajú a stúpajú si až na úplný okraj útesu. Skala je tu ale veľmi zerodovaná, ľahko sa pod človekom rozdrolí a môže sa stať nešťastie.