Tyran zavesil šteniatko na strom a ušiel! Jazvečík už našiel novú rodinu

1487

Ľudia z Poděbradska sa búria a pomocou sociálnych sietí pátrajú po človekovi, ktorý v tunajšom lese nechal na strome v plátennej taške visieť šteňa jazvečíka. Toho sa miestni okamžite ujali a útulok už mu našiel nový domov. Krutý tyran však uniká.

Šteniatko na šťastie našla na strome pani Lucia, ktorá sa o príbeh následne podelila na sociálnych sieťach. Vo svojom facebookovom príspevku uviedla, že malý jazvečík v lese doslova plakal, keď ho tam niekto nechal. Po bezcitnom človeku sa rozhodla pátrať na vlastnú päsť.

Ako prežívajú posledné chvíle vaši domáci miláčikovia pred smrťou. Veterinári prezradili, čo sa so zvieratkami deje

Pani Lucia na facebooku podozrivú osobu opisuje ako 180 centimetrov vysokého, chudého muža s šiltovkou na hlave, ktorý mal pravdepodobne tmavé vlasy. Z miesta vraj odišiel čiernym SUV alebo pick-upom.

Hviezdička z Instagramu brutálne zmlátila svojho psíka – skončila vo väzení!

Aj napriek faktu, že pátranie po mužovi je zatiaľ neúspešné, pre psíka bude mať celá situácia pravdepodobne dobrý koniec. Lucie totiž svojim príspevkom oslovila veľa ľudí. A jednej rodine fotografia malého šteniatka učarovala natoľko, že sa rozhodli ho z útulku, kam putoval od mestských policajtov, adoptovať.