Tyranský pár z pekla! Predával maloleté dievča (15) na sex?!

233

To snáď ani nemôže byť pravda! Strážcovia zákona zatkli v Nitre ženu (31) a muža (31), ktorí tvorili pár. Táto dvojica mala predávať ešte len pätnásťročné dievča. Obom preto hrozí dlhoročný pobyt za mrežami.

Mladé dievča sa ocitlo v zlej finančnej i sociálnej situácii. Pomoc mu ponúkol podozrivý pár z Nitry. Žena dievčaťu navrhla, že ju ubytuje vo svojom dome. Stalo sa tak už vlani v lete. Násťročnej však nepomáhala nezištne, uviedol portál Noviny.sk. Na ubytovanie si mala dievčinina zarábať sexuálnymi službami.

Zneužívanie a nútené práce v Anglicku. Češka bola nútená pracovať ako otrokyňa

 Falošný profil na  Facebooku 

Žena dokonca vytvorila svojej obeti profil na sociálnej sieti, kde ju ponúkala klientom na predaj. „Zarobené peniaze mali byť použité na uhradenie poplatkov súvisiacich s ubytovaním,“ uviedla policajná hovorkyňa Denisa Bárdyová. Keď dievča odmietala, pár ju vraj nasilu zdrogoval.

Dievča potom bolo v stave, že vôbec nevedela, čo sa deje. Policajti z Národnej kriminálnej agentúry NAKA proti pekelnému páru vo štvrtok zasiahli. Muž aj žena skončili v putách. „Zo zločinu obchodovania s ľuďmi sú obvinení 31 ročná žena a rovnako starý muž,“ doplnila policajná hovorkyňa.

Začala vojna o milióny „zvrhlíka“ Epsteina? Dva dni pred smrťou podpísal závet

 Tyranom hrozí mnoho rokov za  mrežami 

Hneď po zatknutí bol vydaný návrh na ich vzatie do väzby, o ktorom rozhodne súd. Pretože k sexuálnym službám mali ponúkať neplnoleté dievča, hrozia im vysoké tresty. „Vzhľadom k tomu, že čin spáchali na chránenej osobe, hrozí páchateľom v prípade dokázania viny 7 až 12 rokov väzenia,“ dodala Bárdyová.

Pedofilný úchyl nútil súložiť dve malé deti a nahrával si ich pri tom na kameru!