Zasadené v blízkosti známeho čínskeho Veľkého múru vzniklo nové kultúrne múzeum vyrobené z prepravných kontajnerov.
Zhao Hua Xi Shi Living Museum navrhnuté IAPA Design Consultants ponúka možnosť učiť sa a zároveň oceniť slávnu scénu. Z miestnych zdrojov a recyklovaných materiálov vniká pokojné múzeum.
zhao-hua-xi-shi-living-museum-by-iapa-design-consultants-full-width-tall-02IAPA pracovala s The Mother Earth Happiness Group aby navrhli Zhao Hua Xi Shi Living Museum v Pekingu, Číne. Vo vyhlásení uviedli architekti a zdôraznili umeleckú kultúru a ochranu životného prostredia vo svojej vízii elegantnom centre, ktoré zahŕňa kancelárie a výstavné plochy zabalené do terasy, nádvoria a záhrad.

Zhao Hua Xi Shi Living múzeum je miestom na oddych; návštevníci môžu nasať atmosféru krajiny cez strešné záhrady, vyhliadkové plošiny, rozhľadňu alebo z mostov spájajúcich nákladné kontajneri budov. Môžu putovať o múzeu, jesť v reštaurácii, alebo hľadať občerstvenie v čajovni. Podľa vyjadrenia dizajnu, „Zhao Hua Xi Shi Living Museum je reprezentácia kontinuity tradičného kultúrneho dedičstva.“ zhao-hua-xi-shi-living-museum-by-iapa-design-consultants-full-width-tall-03 zhao-hua-xi-shi-living-museum-by-iapa-design-consultants-full-width-tall-04 zhao-hua-xi-shi-living-museum-by-iapa-design-consultants-full-width-tall-05 zhao-hua-xi-shi-living-museum-by-iapa-design-consultants-full-width-tall-06 zhao-hua-xi-shi-living-museum-by-iapa-design-consultants-full-width-tall-07 zhao-hua-xi-shi-living-museum-by-iapa-design-consultants-full-width-tall-08 zhao-hua-xi-shi-living-museum-by-iapa-design-consultants-full-width-tall-09 zhao-hua-xi-shi-living-museum-by-iapa-design-consultants-full-width-tall-10 zhao-hua-xi-shi-living-museum-by-iapa-design-consultants-full-width-tall-11