Učiteľka mala sex s pätnásťročným žiakom. Dostala šesť rokov natvrdo…

1674

Učiteľka zo základnej školy Kandica Barberová (35) z anglického Wendover si na začiatku marca na súde vypočula verdikt za sex s maloletým – pôjde si sadnúť na 6 rokov za mreže. Jej súčasný manžel Daniel (38) tvrdí, že na ňu počká.

„Úplne jej prepadol,“ hovoria jeho priatelia.

Barberová je matkou troch vlastných detí (10, 14 a 16) a dvoch nevlastných. S bývalým manželom sa rozviedla, keď odmietol mať pohlavný styk v štyroch. Odišla od neho k záhradníkovi svojej matky. Podľa bývalých milencov a Danielových priateľov má nesmierny sexuálny apetít, ktorý sa stále snažila ukájať, ako sa dalo.

Učiteľka, ktorá súložila so žiakom (13) v triede, dostala mimoriadne tvrdý trest. Vo väzení má stráviť desiatky rokov!

Podľa denníka Daily Mail na súde okrem iného zaznelo, že si vraj Barberová podľa vlastných slov uvedomila, že jej manželský život nevyhovuje, a tak začala hľadať sex inde. Bohužiaľ si ale vybrala svojho študenta. Podľa rozsudku mu posielala nahé fotky s otázkami typu „Máš radšej moje prsia, alebo zadok?“ A potom, čo s ním vycestovala za mesto a na výlete sa s ním vyspala, hrozila mu, že ho zničí, pokiaľ o ich nezákonnom vzťahu niekomu povie (v Británii je hranica pre legálny sex 16 rokov – pozn. red.).

Mala rada mužskú pozornosť, podľa jedného z bývalých milencov „to“ ale chcela moc často, vraj aj šesťkrát denne. Webu denníka Daily Mail sa milenec zveril, že to vydržal dva roky, potom už to nezvládal. „Rada to robila vonku, v aute, v záhrade, v lese, kdekoľvek. Trebárs sme niekam išli a ona povedala, nech zastavím, že to na ňu prišlo,“ povedal. Inak o nej povedal, že ako človek (ale aj ako žena a matka) je úžasná, ale že nechápe, prečo si musela pre seba vybrať zrovna dieťa. „Nechápem, že bola tak blbá,“ krútil hlavou.

Učiteľka sa na Instagram odfotila pri orálnom sexe, dostala výpoveď

Hoci Barberovú pustia až za šesť rokov a hoci vie, čo všetko urobila zle, manžel Daniel jej chce zostať verný a počkať na ňu, než vyjde z väzenia. Jeho priatelia povedali pre denník Sun, že ho nechápu. „Nikto by mu nemal za zlé, keby praskol dverami a v živote už ju nechcel vidieť,“ povedali. „Doslova akoby prepadol nejakému jej čaru. Tá ženská má šťastie, že až vyjde von, bude mať niekoho, u koho nájde pochopenie,“ dodali.

Aby sa však po prepustení nedivila. Šesť rokov je dlhá doba a sudca jej činy označil za odporné a opovrhnutiahodné. Danielovi sa ešte všetko môže rozležať v hlave. „Zneužila dôvery dieťaťa vo svojej starostlivosti a uvrhla ho do problémov. A urobila to len a len pre svoje povyrazenie,“ uviedol súd.

Ďalšia učiteľka sa priznala, že svojmu žiakovi (14) porodila dieťa!

Namiesto toho, aby chlapec študoval a pripravoval sa na vyššie stupne vzdelania, sa kvôli súdnym státiam a ďalšiemu nepríjemnému dianiu okolo neho prestal sústrediť na školu. Človek, ktorý mu mal byť pri štúdiu oporou, mu namiesto toho pripravil najväčší trable jeho života.