Učiteľku odsúdili na trest smrti!  V škôlke otrávila 25 detí!

989

Číňanka Yun Wangová z mesta Jiazuo sa dopustila neuveriteľne krutého zločinu. Vlani v marci totiž otrávila 25 detí, jeden chlapec po dlhých 10 mesiacoch v nemocnici na následky otravy zomrel.

Odporného činu sa učiteľka dopustila len preto, že sa chcela pomstiť svojmu kolegovi, s ktorým sa v ten deň pohádala. Deťom v jeho triede dala do kaše dusičnan sodný, ktorý sa síce bežne používa na konzerváciu jedál, vo väčšom množstve však môže byť extrémne nebezpečný. Otrávené deti začali zvracať a boli prevezené do nemocnice.

Mariu (†25) so sestrou (†17) čakala záhadná otrava a náhla smrť

Väčšina mala našťastie iba ľahké následky, jeden chlapec však musel zostať v nemocnici dlhých desať mesiacov a v januári však svoj boj prehral a následkom otravy podľahol. Učiteľka bola zatknutá a v pondelok zastala pred súdom. Za svoj zločin bola odsúdená na trest smrti.

Jedenásťročný chlapec zomrel na otravu vodou!

Nebolo to navyše prvýkrát, čo Wangová použila dusičnanu sodného. V roku 2017 mala otráviť svojho manžela, ktorý potom utrpel ľahké zranenia. Sused uviedol, že Wangová bola prísna a zlá a povedal tiež, že si zaslúži najvyšší trest, pretože následky jej zločinu sú nesmierne závažné.