Ukryl si Putin svoju údajná milenka Kabajevovú aj s deťmi vo Švajčiarsku?

1430

Krásna gymnastka, politička, ale aj objekt pre fotografov pánskych časopisov. Alina Kabajevová (38) má byť tajnou milenkou ruského prezidenta Vladimíra Putina. A čo viac, mala mu porodiť už štyri deti! Podľa posledných informácií ju nechal ruský vládca kvôli vojne ukryť aj s ratolesťami vo Švajčiarsku.

Putin si svoje súkromie stráži ako oko v hlave. Napriek tomu navonok presiakla informácia, že sa o svoju údajnú milenku bojí a nechal ju schovať vo Švajčiarsku aj s ich štyrmi deťmi. Kráska, ktorá sa nechala nafotiť v erotických pózach pre pánsky časopis, má mať pletky s Putinom už od roku 2005, kedy sa rozviedla s policajtom Davidom Muselianim.

A prečo práve Švajčiarsko? Všetky ich spoločné deti majú mať švajčiarsky pas. Okrem toho je alpský štát ďaleko od konfliktu na Ukrajine. Putin nikdy akýkoľvek vzťah s úspešnou gymnastkou nepotvrdil. „Mám svoj súkromný život, do ktorého nedovolím akokoľvek zasahovať, musíte to rešpektovať,“ uviedol už skôr.

Zvesti o ich vzťahu už predtým rozdúchal bývalý profesor Valerij Solovej. „Toto je jeho skutočná rodina a Alina má moc ovplyvniť jeho rozhodnutie,“ povedal. Športovkyni, ktorej počas jej kariéry zobrali šesť medailí kvôli dopingu, trávila po boku Vladimíra Putina veľa času. „Nemôže sa športovkyňa zamilovať do policajta? Alebo dokonca do prezidenta?“ vyhlásila.

Putin bol agent Stasi!

Fotogenickej kráske sa podľa denníka Daily Star špekulácie nepáčia. „Každý z nás môžeme mať nejaké malé tajomstvo,“ uviedla Alina, o ktorej fotograf časopisu Maxim vyhlásil, že jej sex priam pozerá z očí. „Snáď sa tie klebety čoskoro upokoja,“ dodala kráska, ktorá je považovaná za najlepšiu ruskú modernú gymnastku v histórii.

Ruský vojak v slzách, keď ho Ukrajinci kŕmia a pomáhajú mu zavolať jeho mame

Od roku 2007 bola poslankyňou Dumy za prokremeľskú stranu Jednotné Rusko. V septembri 2014 ukončila Kabajevová svoju politickú činnosť a stala sa predsedníčkou predstavenstva ruského holdingu National Media Group, ktorý viedla až do roku 2020.