Umierajúci matka pred smrťou udala vraha svojich troch malých detí! Upálil ich vlastný otec!

854
Tento smutný príbeh v sebe nesie prvky thrilleru i hororu. Vrah so svojou rodinou

Tento smutný príbeh v sebe nesie prvky thrilleru i hororu. Napriek tomu sa odohral v skutočnom živote. Mamička Hannah Clarková (†31) z austrálskeho Brisbane utrpela popáleniny na 97% svojho tela a bola svedkom toho, ako umierajú jej deti. Pred svojou smrťou ale povedala z nemocničného lôžka polícii, kto im túto hrôzu urobil.

Rowan Baxter prepadol svoju rodinu, ktorú ohavne týral, 19. februára. Svoju manželku a deti Aaliyah (†6), Laianah (†4) a Treya (†3) v aute polial benzínom a škrtol zápalkou. Potomkovia páru zomierali v plameňoch. Hannah skončila v nemocnici s desivými popáleninami.

Despotický manžel sa potom bodol do srdca. Pokus o samovraždu bol úspešný, takže sa nikdy nemusel zodpovedať zo svojich činov. Svedkovia videli, ako Hannah vyskočila z horiaceho vozidla, ktoré olizovali plamene, a kričala: „Vylial na mňa benzín.“

Otec rodiny zavraždil manželku aj štyri deti. Neprestajne ma buzerovala vo väzení budem mať konečne pokoj, vyhlásil

  Zachovala sa ako  hrdinka 

Sused sa jej snažil pomôcť. Žena však po prevoze do nemocnice zomrela. Teraz ale vyšla najavo nová skutočnosť. Ešte predtým, než vydýchla naposledy, bola schopná podať tri výpovede polícii o tom, kto je jej vrahom. Zachovala sa ako hrdinka.

Vydržala všetku tú bolesť, aby všetci vedeli, čo Baxter urobil. Jej brat Nat povedal pre 7 News: „Do svojej poslednej minúty urobila všetko, čo mohla, aby sa uistila, že zaplatí za to, čo urobil a že všetci budú vedieť, čo urobil. Nemôžem sa s tým zmieriť.“ 

Hororový objav v studni: Susedia omdlievali, niektorí sa povracali, keď vo vnútri našli ubodanú susedku aj s deťmi

 Brat: Bál som sa ju chytiť  za ruku 

Nat sa v posledných chvíľach bál sestry dotknúť. „Mama mi povedala, nech ju držím za ruku, ale nedokázal som to. Nejako som si myslel, že keď sa jej dotknem, ublíži jej to. Hlúpe, že? Ale jednoducho som jej nechcel ešte viac ublížiť,“ uzavrel brat, ktorý je na Hannah veľmi pyšný.

Autorka knihy „Ako zavraždiť manžela“ skončila v klepetách: Zabila svojho muža!