Poriadne prekvapení boli cestujúci, ktorí išli autobusom v Plzni. Na jednej zastávke k nim pristúpila žena (39) úplne nahá! Zasahujúcich strážnikov potom osočila zo znásilnenia a vymočila sa im do auta.

Nechutná ženská si v hotelovom bazéne holila nohy!

Nahá žena pristúpila do autobusu v mestskej časti Slovany. Vnútri potom začala všetkým cestujúcim sprosto nadávať a bola agresívna. Na miesto tak vycestovala hliadka mestskej polície. Žena odmietla povedať svoje meno, preto sa strážnici rozhodli odviezť ju na stanicu.

„To sa jej po chvíli znepáčilo a odmietala sa podrobiť policajným úkonom. Pretože bola agresívna, nasadili sme jej putá. Na služobne si tiež všetci vypočuli spŕšku nadávok,“ povedala hovorkyňa strážnikov Jana Pužmanová.

Nahá žena v bazéne prekvapila seniora, Plávala v chladivej vode a nechcela vyjsť von

 Vymočenie do  auta 

Kvôli zjavným psychickým problémom prišli na okrsok aj záchranári. Tí ženu prezreli a pod dohľadom strážnikov ju odviezli na vyšetrenie do nemocnice. Dychová skúška u nej preukázala 1,6 promile alkoholu, a tak sa rozhodlo, že noc strávi na záchytke.

Krvavý kúpeľ na kúpalisku! Skupinka zmlátila Davida, ktorý sa zastal matky

Ani tu s vulgarizmom neprestala. A takisto sa vôbec neupokojila. „Bola stále agresívna, mestskej policajtke strhla respirátor a nakoniec strážnikov osočila zo znásilnenia,“ dodala Pužmanová.

Nahá kráska sa vykláňala z auta a ukazovala nahé prsia. Stĺp jej urazil hlavu

Okrem vysvetľovania na správnom orgáne, prečo behala nahá, sa bude žena spovedať aj z toho, že poškodila a znečistila auto strážnikov, keď sa do neho vymočil.