Útok s nožom v Bratislave si vyžiadal štyroch zranených

Podozrivého zadržala polícia

524

Útok s nožom v bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice si vyžiadal celkovo štyroch zranených vrátane 15-ročného tínedžera. Nikto zo zranených nenachádzal v život ohrozujúcom stave. Polícia zadržala podozrivého. Má ním byť syn dvoch z napadnutých. Treťou zranenú osobou je sestra agresora.

O krvavom incidente, ku ktorému došlo v pondelok ráno, informovala slovenská polícia. „Zranené osoby sú hospitalizované v bratislavských nemocniciach. Miesto činu dokumentuje vyšetrovateľ policajného zboru. Viac informácií k prípadu poskytneme hneď, ako to umožní situácia vo vyšetrovaní,“ dodala k prípadu polícia.

Muž s nožom pobehoval po bratislavskom Starom meste.

„Dnes v skorých ranných hodinách boli do Univerzitnej nemocnice Bratislava privezené tri osoby s vážnymi poraneniami, ktoré boli spôsobené niekoľkými bodnutiami. Všetci traja pacienti podstúpili operačný zákrok. Momentálne sa nachádzajú na jednotke intenzívnej starostlivosti pod stálym dohľadom našich lekárov. Aktuálne sú mimo ohrozenia života,“ uviedla pre denník Plus jeden deň hovorkyňa nemocnice Eva Kliská.

Vražedný útok na škole vo Vrútkach! Jaroslav sa obetoval, aby ochránil deti pred maniakom

K útoku došlo v rodinnom kruhu. Syn mal napadnúť svojich rodičov a sestru. Celý incident sa odohral v rodinnom dome v ulici Nákovná . Na chodníku aj na zvončeku domu mali dokonca zostať viditeľné stopy krvi.