Uvoľnená kľučka na štyri dni uväznila ženu v kúpeľni!

155

Štyri dni v kúpeľni prežila nedávno istá žena zo Singapuru, ktorá zostala v malej miestnosti bez okien uväznená, keď jej z dverí spadla kľučka. V byte žila sama a mobil pri sebe nemala, teda jej nikto ihneď neprišiel na pomoc. Nakoniec ju vyslobodila polícia, ktorú upozornil znepokojený príbuzný, napísal denník The Straits Times.

Incident sa stal už na konci novembra, singapurská polícia o ňom však informovala až tento týždeň. „Vybavujem si slzy úľavy, ktoré jej tiekli, keď nám ďakovala za to, že sme ju zachránili,“ povedal o zásahu u 31-ročnej ženy policajt Musalli Ibnu.

Divné úmrtia 36: Nasledujúci príbeh s tragickým koncom sa odohral u susedov v Prahe.

Hlavná aktérka, ktorá chcela byť v správe identifikovaná len ako pani Yangová, uvedenému denníku popísala, že si už niekoľko dní pred osudným momentom všimla, že kľučka od kúpeľne je uvoľnená, avšak nepripisovala tomu väčší význam. Nakoniec kľučka spadla, keď za sebou zatvárala dvere po ceste do sprchy. To, že dvere už nepôjdu otvoriť, si vraj Yangová uvedomila, až keď sa osprchovala.

Divné úmrtia 29: Právnik chcel dokázať, že okná mrakodrapu sú nerozbitné. Stálo ho to život

Žena sa potom spoliehala na to, že jej pomôžu rodičia, s ktorými vraj neustále komunikuje, čakanie sa ale trochu pretiahlo. Yangová sa počas neho neúspešne pokúsila uvoľnenou kľučkou dvere prelomiť, aj do nich pravidelne búšila v nádeji, že si hluk všimne niekto zo susedov. To sa ale nestalo, a žena tak prežila niekoľko nocí v sede na záchodovej mise.

Žena sa na dovolenke zabuchla v skrini, našli ju mŕtvu po týždni

Nakoniec jej rodina predsa len zasiahla. Bližšie nešpecifikovaný príbuzný mal o Yangovú obavy, pretože sa s ňou nemohol spojiť, a obrátil sa na políciu. Dvojica strážnikov potom pri rozhovoroch so susedmi počula z bytu uväznenej ženy podozrivý zvuk, vlámala sa dovnútra a štvordňové utrpenie ukončila. Yangová vyviazla bez vážnejších následkov.