Už aj sex je BIO!

2104

To znamená, že návrat k prírode môžeme v posteli reprezentovať nielen zostrihom ochlpenia, ale aj používaním bioafrodiziák. Aké sú to?

Mak

Ako afrodiziakum ho používali v Indii a v Číne. Práve mak nabudil erotickú fantáziu a inšpiroval ľudí k sexu. Ak neviete čo na večeru, pripravte makové rezance, ktoré vám zaručia dlhú a vášnivú noc.

Maca

Aj koreň Maca je cesta k zvýšeniu sexuálnej aktivity. Je to prastará bylina pochádzajúca z Peruánskych Ánd. Stimuluje mozog a tiež pohlavné orgány.

Ženšen

Podľa čínskej medicíny udržuje v rovnováhe energiu jing a jang. Okrem toho, že má priaznivý účinok na sexuálny život, pomáha tiež predchádzať rôznym chorobám. Aby sa však výsledok dostavil, treba ho žuť pravidelne a dlhodobo.

Chutný lubrikant

Výborným sexbudičom okrem byliniek, ovocia a rôznych korenín je pre ozajstných majstrov v biosexe aj jedlý lubrikačný gél. Ak sa porozhliadate po obchodoch s prírodnými prípravkami, nájdete rôzne príchute, ako napríklad: kokos, pomaranč, vanilka, ruža alebo ylang-ylang.

Hygiena

K zdravému sexu samozrejme patrí hygiena. Preto po milovaní, ale najmä pred ním, by ste sa mohli zriecť klasických parfumovaných prípravkov ako sú mydlá a sprchové gély. Tie vymeňte za prípravky obsahujúce výťažky z harmančeka alebo šalvie. Predídete tak nepríjemnému červenaniu a vyrážkam po sexuálnom akte.

Bod túžby

Orientálna medicína pozná na mužskom a ženskom tele tzv. „bod túžby“. Je to bod v okolí bruška, do ktorého sa na približne 20 minút pichne akupunktúrna ihla. Účinok sa dostaví ihneď. Pacienti, ktorí túto možnosť zvýšenia libida vyskúšali, tvrdia, že sexuálny styk majú práve v ten deň, v ktorom absolvovali túto bio metódu.

Ak sa váš partner alebo partnerka sťažuje na stereotypný sexuálny život, prekvapte ho! Skočte si do ktorejkoľvek lekárne alebo do obchodu s prírodnými prípravkami, a ešte túto noc vyskúšajte zázraky prírody.