Už je známy rozsudok opatrovateľky, ktorá zviedla chlapca (13) a otehotnela s ním.

1344

Vyzerá ako nevinná duša, ale v skutočnosti je to perverzné žena, nevernica a klamárka. Pracovníčka z jaslí Leah Cordiceová (20) z anglického Winsdora začala mať pred tromi rokmi sexuálny vzťah s chlapcom (13), ktorého mala strážiť ako opatrovateľka. Nakoniec s ním otehotnela a partnerovi, ktorý si ju medzitým vzal za ženu, tvrdila, že je dieťa jeho.

Cordiceová chlapca, na ktorého mala dávať pozor a strážiť ho, prvýkrát zviedla v januári 2017. Opitá po preflámovanej noci prišla do jeho izby, kde hral na Xboxe. Najskôr ho začala objímať, potom bozkávať a nakoniec mu dala dole nohavice a mala s ním sex.

Nádejný otecko sa z dieťaťa dlho neradoval. Manželka (20) ho počala s 13ročným chalanom!

 Pedofília za chrbtom  manžela 

Z romániku sa stalo pravidelné stretávanie. Spoločne sa oddávali sexuálnym radovánkam aspoň dvakrát do mesiaca. Partner, ktorý sa počas tejto doby stal jej manželom, nemal o ničom ani tušenia.

Ich románik trval až do doby, než otehotnela. Čoskoro sa potom prišlo na to, že Cordiceová je veľmi hlúpa a detinská. Jej IQ sa pohybuje podľa Webu Metro medzi 75 a 80 bodmi. Chlapca zneužívala dlhú dobu a hrala sa s jeho citmi, dodal portál Mirror.

Za orálny sex priamo v triede, policajti zatkli Učiteľku roka

 Chlapec je  zdrvený 

„Keď máte mať sex, máte sa milovať. Lenže vtedy to bolo tak, že ona to chcela robiť. Teraz sa cítim, že sa o mňa vlastne vôbec nezaujímala,“ vypovedal chlapec pri výsluchu na polícii. Priznal sa aj k tomu, že mu Cordiceová dávala peniaze, aby si kupoval jedlo.

Sexuálne radovánky skončili, keď matka chlapca pojala podozrenie a zalarmovala policajtov. Opatrovateľka navyše otehotnela. Manželovi tvrdila, že je dieťa jeho. Na všetko sa potom prišlo, keď porodila dievčatko. DNA testy odhalili, že dospelý muž otcom nie je.

 Dcéra bola daná na  adopciu 

Sudca poslal Cordiceovou na 30 mesiacov do nápravného centra pre mladistvých delikventov. 10 rokov bude tiež registrovaná ako sexuálne násilníčka. Ako chlapec, tak aj teraz už exmanžel sú zdrvení z toho, že nemôžu malé dievčatko, ktorú si zamilovali, vídať. Dieťa bolo adoptované.