Obrovský šok zažil koncom apríla v bytovom dome v americkom New Yorku muž, ktorý tam uvoľňovali byt po svojej zosnulej mame. V obývacej izbe našiel mrazničku oblepenú páskou. Keď ju otvoril, uvidel v nej ľudské telo v značnom štádiu rozkladu! Miestni špekulujú, že by mohlo ísť o jeho babičku z matkinej strany.

Po smrti mamy sa vypravil jej syn do jej bytu ležiaceho na newyorskom Manhattane, aby ho vypratal. V byte, ktorý obývala celé roky, na neho však čakal hororový nález. V obývacej izbe našiel mrazničku, ktorá bola zalepený páskou. Keď ho otvoril, nemohol uveriť svojim očiam. „Otvoril mraznička a začal kričať,“ uviedol správca bytového domu Asmir Basi pre New York Daily News.
Muž v mrazničke našiel ľudské telo, ktoré bolo už vo vysokom štádiu rozkladu. „Povedal, že telo zrejme patrilo žene. V mrazničke mohlo byť aspoň desať, možno pätnásť rokov,“ dodal Basi s tým, že privolaní policajti s určitosťou nemohli povedať, či telo patrilo skutočne žene či mužovi. Basi zároveň dodal, že nájomníčka mu nikdy nedala súhlas k prístupu do svojho bytu, avšak sa mu javila ako milá pani.
Strážcovia zákona podľa informácií britského Daily Mail uviedli, že bola nariadená pitva, ktorá by mala určiť príčinu smrti. Miestni zamestnanci uviedli pre Daily News, že jednou z variantov vyšetrovania je, že by sa mohlo jednať o matku zomrelých ženy.