Nová kniha Dvorania: Skrytá moc za korunou opäť nenecháva niť suchú na vojvodkyni Meghan (41). Okrem iného ju obviňuje, že rozvrátenie vzťahov v kráľovskej rodine malo začať od samotného počiatku vzťahu s princom Harrym.

Autor knihy, ktorým je rešpektovaný novinár Valentine Low z The Times, mapuje život princa Harryho (37) od prvých chvíľ, keď sa s americkou herečkou zoznámil. Teda aj dobu, kým bol ich vzťah v novembri 2016 oficiálne potvrdený. Princ podľa Lowa chcel svoju partnerku chrániť pred novinármi, a preto vzťah tajil. Meghan sa to ale nepáčilo! „Ak nevydáš vyhlásenie, ktoré bude potvrdzovať, že som tvoja priateľka, tak sa s tebou rozídem,“ píše sa v knihe, ako vydeseného Harryho vydierala.

„Myslela si, že bude pre Britov ikonou ako pre Američanov speváčka Beyoncé,“ pomenováva autor jej pôvodnej predstavy.

Ďalšie lož Meghan a Harryho vyplávala na povrch! Že vraj boli bez peňazí? Charles im poslal 5,2 miliónov eur!

 Narcizmus a  sociopatia 

Keď pochopila, že okolo nej sa svet točiť nebude, zmenila Meghan taktiku a na všetko sa sťažovala. „Hodnotenie inštitúcie sa odvíjalo od toho, ako bola ONA spokojná. Všetci sa jej teda snažili vyhovieť, akurát sa pomýlili v predpoklade, že by chcela byť spokojná a šťastná. Mala to presne naopak,“ cituje Low jedného z ľudí, ktorí službu pre Meghan bez škrupulí vydávali za skúšku porovnateľnú so súťažou Survivor. O Meghan vraj otvorene hovorili ako o „narcistickej sociopatke“.

Meghan je ,Hlúpa herečka z káblovej televízie.’  oprel sa do vojvodkyne Jeremy Clarkson 

 Tvorila  príbeh 

Bola skrátka doslova posadnutá ideou stvoriť príbeh, ktorý by položil základy ich úteku od rodiny a do USA. „Robila všetko pre to, aby mohla raz povedať – pozerajte, ako ma odmietli prijať a podporiť,“ píše sa v knihe. Čo tiež v škandálnom rozhovore s Oprah urobila…

 Poruchy  osobnosti

Narcizmus a sociopatia sú poruchy osobnosti. Prvá značí človeka s prehnaným obdivom k sebe samému, druhá neschopného koexistencie s okolím, budovanie vzťahov, manipulátora bez svedomia, empatie a pocitov viny.

Prichytili Meghan pri klamstve v rozhovore s Oprah? Cestovanie bez pasu!

 Chcela plat za  cestu 

Vojvodkyni okrem iného nevoňalo napríklad to, že 16-dňovú oficiálnu cestu po Oceánii v roku 2018 s Harrym vykonali „grátis“. „Nechcela si potriasať rukou s nespočetným počtom cudzích ľudí. A nemohla uveriť, že za to nedostane zaplatené,“ uvádza autorov zdroj z paláca.

 Obľúbenosť:  9 percent 

Obľúbenosť Meghan v Británii neustále klesá. Posledný prieskum denníka The Sun jej teraz prisúdil až 8. miesto v rebríčku popularity v kráľovskej rodine za Camillou. Rado ju má len 9% respondentov.