V Rusku sa našli dve lebky mimozemšťanov a nacistický kufrík

1821

Na Kaukaze našli vedci dve podivné lebky, ktoré vyzerajú, ako by patrili mimozemšťanom. A hneď kúsok vedľa nich kufrík s nacistickým emblémom.

Podľa vedcov lebky patria neznámemu druhu dvojnohých tvorov. Podľa ruského denníka Komsomolskaya Pravda nález znova otvára diskusiu, či sa Hitler nedokázal dostať k mimozemským technológiám. K lebkám sa so svojím tímom dostal kryptozoológ Vladimir Melikov. Ten ich pôvodne považoval za lebky nejakého zvieraťa, ale pri bližšom skúmaní zostal v šoku. Lebka nepochybne patrila nejakému dvojnohému tvorovi, pretože mala otvor pre chrbticu, ako majú ľudia. Očné jamky však nezodpovedali ľudským a malé rohy na lebke ukazujú, že o človeka rozhodne nejde.

Melikov preto dospel k záveru, že ide o pozostatky tvorov z vesmíru, ktorí v minulosti navštívili našu Zem. Tento nález lebiek urobil Melikov už pred dvoma rokmi. Nedávno mu ale istý pustovník priniesol kufrík, ktorý vraj našiel kúsok od miesta, kde boli nájdené lebky. Kufrík mal na sebe znak tajnej nacistickej spoločnosti Ahnenerbe, ktorú v roku 1935 založil Heinrich Himmler. Vnútri kufríka bola mapa celej oblasti. Pustovník so sebou priniesol ešte prsteň, ktorý ležal hneď vedľa kufríku. Podľa Melikov zrejme patril vojakovi, ktorý kufrík niesol.

Z týchto nálezov vyplýva, že nacisti najskôr na Kaukaze našli pozostatky týchto mimozemšťanov. Ako sa o nich dozvedeli, nie je jasné, ale zrejme to bolo vďaka informáciám v starobylých spisoch.

Nová analýza DNA odhalila skutočný pôvod mimozemšťana z Atacama