Veľká rozvodová bitka v Česku. Účinkujúci Plekanec a Vondráčková.

1907

Všade chcela jazdiť taxíkom a míňala tisíce dolárov, tvrdí jeho kamarát

Najskôr bol v šoku, teraz už sa len »bavia« tým, z akých ďalších hrôz ho ľudia okolo Lucie Vondráčkovej obviňujú. Tak ľudia blízki Tomášovi Plekancovi popisujú jeho súčasné pocity. Čo si o najrôznejších osočeniach myslí? „Všetko sú to len manipulácia, naschvály, vykonštruované príbehy,“ tvrdí Plekancov kamarát.

„Je samozrejme nezmysel, že by Tomáš žiarlil na Luckynu kariéru v Kanade. A že by nechcel, aby točila filmy. Veď keby to tak bolo, predsa by do toho filmovania neinvestoval cez tri milióny korún. On jej hereckú kariéru za oceánom sponzoroval,“ chytá sa za hlavu Plekancov známy s tým, že peniaze požičiaval Martine Adamcovej, ktorá za filmové štúdio konala.

„Nehľadiac na to, aké veľké sumy peňazí zaplatil za pani na stráženie, aby Lucka mohla behať po kastingoch, keď on hral hokej.“

S ironickým úsmevom vraj hokejista prijal obvineniam, že Lucii ani nekúpil v Kanade auto. „Keď boli v Kanade štyridsaťstupňové mrazy, musela tie malé deti vláčiť pešo,“ nechal sa počuť jej vzdialený príbuzný František Vondráček. „Tomáš ju miliónkrát nabádal, aby si urobila kanadské papiere a začala šoférovať. Lenže ona sa radšej furt  vozila taxíkmi,“ pridáva Plekancov pohľad jeho kamarát.

„Lucia žila vo usporiadanom manželstve sedem rokov, a otec vysťahoval deti a ju samotnú za ich neprítomnosti z domu v Montreale,“ obvinila Plekanca advokátka Vondráčkovej JUDr. Maria Battaglia. „Veď na tom boli s Luckou jasne dopredu dohodnutí, že Tomáš nájde pre ňu a deti nový dom a presťahuje je, aby mali všetko pripravené, až do Kanady priletí,“ hovorí Plekancov dôverník. „Vtipné bolo, že Tomáš vybral dom, spýtal sa Lucky, či jej vyhovuje, ona sa na informácie o ňom ani nepozrela a poslala mu späť vlastný výber, ktorý bol ale úplne rovnaký. Neskôr Tomáš zistil, že ten istý dom pre Vondráčkovú už o mesiac skôr vybrala pani Adamcová,“ líči kamarát s tým, že dom je prenajatý na celý jeden rok, nie len do novembra.

Lucia Vondráčková chce vysúdiť 7 miliónov dolárov a mesačné alimenty vo výške 30 tisíc dolárov

Neuveriteľná je potom historka, kedy Plekanec riešil, že mu niekto vybral z konta 4000 dolárov. „Lucia sa dušovala, že ona to nebola. Keď bol Plekanec všetko zisťovať v banke, ospravedlnili sa mu a peniaze vrátili. Na záberoch z priemyselnej kamery, ktoré mu ukázali, potom ale zistil, že z bankomatu vyberala Vondráčková,“ opisuje Plekancov kamarát.