Veľký biely žralok zaútočil na čln s rodinou! Okolo lode krúžil hodinu

827

Na rybárčenie k austrálskym brehom vyrazila trojčlenná rodina, ktorá si z výletu namiesto poriadneho úlovku odniesla zážitok na celý život. K ich lodi doplával veľký biely žralok, ktorý podľa otca Davida Tuckfielda meral asi štyri metre a snažil sa zahryznúť do motora člna!

Mráz prebehol po chrbte rodine z austrálskeho Perthu. David Tuckfield minulý piatok vzal na rybársky výlet svoju manželku Kunju a ich štrnásťročného syna Shelbyho. Trojčlenná rodina sa plavila okolo pobrežia Mandurah, ktoré leží južne od Perthu. Užívali si chvíľok na mori do chvíle, kedy došlo k nepríjemnému stretnutiu so žralokom.

Veľký biely žralok zaútočil na nič netušiaceho plavca: Hororový okamih zachytila ​​kamera

Okolo ich lode začal krúžiť veľký biely žralok, ktorého veľkosť Tuckfield odhadol až na štyri metre! Okolo rodinného člna vraj krúžil hodinu. „Mala som husiu kožu, nikdy som tak obrovského žraloka nevidela,“ uviedla Kunja pre Nine News s tým, že vo chvíli, keď jej syn zápasil s úlovkom, sa žralok vynoril a otvoril obrovskú tlamu.

Zuby žraloka klapli na prázdno. Chlapčeka v mori na poslednú chvíľu zachránil policajt pred žralokmi!

Žralok vraj narazil do člna, ktorý sa zachvel. Predátor sa údajne snažil niekoľkokrát zahryznúť do motora. Vo videu, ktoré rodina zaobstarala, je podľa vyššie spomínaného servera počuť zdesený ženský výkrik. Hoci to nebolo príjemné stretnutie, vraj to bol najväčší zážitok, ktorý počas veľkonočného víkendu zažili.