Veľmi podivné zranenie kňaza! Susedia ho našli s urezaným penisom?!

408

K veľmi podivnému zraneniu duchovného v malej obci na Českobudějovicku išla záchranka, hasiči aj polícia. V uzamknutej fare našli v stredu večer zakrvaveného kňaza so zranením v podbrušku. O tom, čo sa stalo, sa množia špekulácie.

Prípad je opradený veľmi neurčitými vyjadreniami. Podľa jednej z verzií sa farárovi urobilo zle, spadol a vážne sa zranil, podľa inej mu praskol vred, ďalší hovoria o zranení v oblasti genitálií – údajne amputovanom penise. Ten sa vraj v byte nepodarilo nájsť. V tom čase mal duchovný pri sebe malého psa, o ktorého sa teraz stará organista.

Čo mali spoločné Veľkonočné vraždy. Nepotrestaná vražda farára, ubodaný okoloidúci aj zavraždený Dominik

Aj napriek všetkým nejasnostiam je isté, že obyvatelia obce kňazovi zachránili život. Keď sa starostka dozvedela, že nedorazil na dohodnutú schôdzku a na mobil ani zvonenie nereagoval, ihneď vytočila 112. Na miesto vyrazili hasiči, sanitka aj polícia. „Dobrovoľní hasiči práve mali poradu, keď im volala starostka. Okamžite bežali k fare. Museli vyraziť niekoľko dverí a asistovali pri tom, keď zraneného farára znášali z prvého poschodia bytu. Polícia byt zapečatila,“ potvrdil jeden z miestnych.

Mužov penis našli v chladničke! Obeti krutej vraždy ho odrezala družka? 

Čo presne sa v dome pred príchodom záchranárov odohralo, ľudia netušia. Skúpi na slovo sú záchranári aj polícia. „Polícia nepreverujú žiadne protiprávne jednanie. Môžem len potvrdiť, že asistovali pri vstupe do domu k pacientovi,“ uviedol ich hovorca Jiří Matzner. Jedna z farárových susediek si ale všimla, že sa vrátili. „Hliadky tu boli v stredu večer, kedy sa to stalo, a tiež aj vo štvrtok cez deň,“ povedala. Podľa miestnych je muž v obci veľmi obľúbený a všetci mu želajú skoré uzdravenie.