Patty jedla cez deň toľko jedla, že by mohla nasýtiť celú rodinu. Keď sa zoznámila s bývalým partnerom, začala jesť ešte viac, pretože ho vzrušovali morbídne obézne ženy. Američanka sa prejedla až ku 323 kilám a zaradila sa tak medzi váhové rekordérky.

Nakoniec si však uvedomila, že jej s obezitou hrozia vážne zdravotné komplikácie. Začala teda menej jesť a s priateľom sa rozišla. Najväčšou motiváciou pre chudnutie bol potom jej nový o 14 rokov mladší partner Bryan.

getting_healthy_patty_sanchez_07

Ten síce tiež miluje zaguľatené ženy, ale najviac mu záleží na tom, aby bola Patty zdravá a on o ňu neprišiel. Stráži, čo jeho priateľka zje, varí jej diétnejšie pokrmy a denne s ňou cvičí. Prevažne v spálni.

getting_healthy_patty_sanchez_08

„Vedieme veľmi aktívny sexuálny život. Cvičenie sexom naozaj funguje. Prečo si cvičenie neužívať, keď to ide?,“ myslí si Bryan a poukazuje na to, že jeho priateľka už schudla vyše 120 kilogramov.

„Náš sexuálny život je úžasný. Máme sex často, užívame si to a je to súčasť môjho cvičenia. On sa ma dotýka tak dobre, že sa musím naozaj veľa hýbať. Až tak, že ma všetko bolí. Bolí ma celé telo,“ opísala Patty.

getting_healthy_patty_sanchez_01

„Nejaké obmedzenia tam sú. Predsa len s jej váhou nemôžeme robiť úplne všetko. Ale snažíme sa a tiež s Patty cvičím aj normálne a pomáham jej,“ doplnil Bryan, ktorý dohliada na to, aby Patty cvičila správne a nejako si neublížila.

getting_healthy_patty_sanchez_05