Pre fotku, ktorá na sociálnych sieťach nazbiera čo najviac „lajkov“, sú ľudia ochotní urobiť čokoľvek. Ruska Viki Odintcova (23) sa fotila na mrakodrape vysokom cez 300 metrov, pričom ju fotograf len držal za ruku bez akéhokoľvek istenia.

Ruská kráľovná Instagramu, ako ju niekedy Rusi prezývajú, si vybrala mrakodrap Cayan Tower v Dubaji. Modelka pri fotení stála na rímse, zaklonila sa dozadu a asistent ju držal za ruku. Pri snímaní ďalších snímok sa spustila dole z rímsy a visela vo vzduchu, opäť len pridržiavaná asistentom.
    Viki má na sociálnych sieťach viac ako tri milióny fanúšikov a prezentuje sa ako veľká zástankyňa zdravého životného štýlu a veľmi rada fotí spodnú bielizeň 🙂
    Priznala, že pred extrémnym fotením bola trochu nervózna. „Stále nemôžem uveriť, že som to urobila. Zakaždým, keď sa pozerám na toto video, spotia sa mi dlane,“ napísala k záberom.
    Zatiaľ čo niektorí fanúšikovia špekulujú, či predsa len nebola dáko istená, ďalší jej vyčítajú, že kopíruje inú hviezdu sociálnych sietí. Ruska Angela Nikolau (23) sa už pred Viki na Instagramu preslávila vyhotovením nebezpečných selfie na vrcholoch mrakodrapov po celom svete.