Reshma priletela z Indie do Ameriky prvýkrát v živote a hneď sa tu uviedla vo veľkom štýle. Za prehliadku zožala veľký potlesk a mala ohromný úspech.

Pred dvoma rokmi ju cestou do školy v jej rodnom meste napadol švagor, ktorý bol naštvaný na jej sestru, ktorá si doma sťažovala na to, že ju manžel fyzicky a psychicky týra. Na pomoc si zbabelo prizval ešte ďalších dvoch mužov, aby mal istotu, že ženu prebije.

Potom ju polial kyselinou, ktorá jej znetvorili tvár a prišla dokonca aj o ľavé oko. Niekoľko hodín totiž žene nikto neprivolal na pomoc zdravotníkov a ona tak trpela na zemi v bolestiach.

„Tá prehliadka pre mňa bola veľmi dôležitá. Na svete je mnoho žien a dievčat, ktoré zažili podobnú vec. Majú rovnako ako ja znetvorenú tvár a iné časti tela. A je potrebné, aby sa nebáli vystúpiť na verejnosti a o svojom hroznom zážitku hovoriť,“ oznámila žena.

„Chcela som ľuďom tiež ukázať, že na mojej tvári nie je nič zlé, aj keď je takto znetvorená. Nie som kvôli tomu horší človek. Stále môžem žiť a môžem byť modelkou,“ pokračovala.

reshma-qureshi-02    Okrem toho sa tiež Reshma venuje blogovaniu a dievčatám radí, ako sa majú líčiť a ako sa starať o pleť. Sleduje tiež aktuálne módne trendy a ako každá žena si rada kupuje nové a kvalitné oblečenie a o svojich zážitkoch a skúsenostiach potom rozpráva vo videách na svojom profile na sociálnej sieti. Má veľa priaznivcov po celom svete a jej videá majú veľkú sledovanosť.

„Nikdy v živote ani v tých najčernejších snoch som si nepomyslela, že by sa zrovna mne mohlo stať niečo také. Keď sa to potom stalo, myslela som, že tým končí môj život. Bola som na dne. Ale viete, čo? Tak to nie je. Môj život neskončil. Je krásne byť na svete,“ dodala.